اخبار و رویدادها

خبری از انتخابی المپیک نیست اما نوشاد عالمیان هنوز شانس المپیکی شدن دارد

تهران (پانا) - سرمربی تیم ملی تنیس روی میز ایران از میزان آمادگی ملی پوشان رضایت دارد و معتقد است با روندی که پینگ پنگ ایرانی طی می نماید می توان به آینده امیدوار بود.

30 خرداد 1400

اعلام آمادگی روسیه برای شرکت در نشست کمیته چهارجانبه خاورمیانه

بر اساس اعلام یک منبع وابسته به وزارت امور خارجه روسیه، مسکو به دنبال تشدید تنشها در قدس شرقی آماده شرکت در یک نشست کمیته چهارجانبه خاورمیانه در هر زمان بوده و این شرایط در مذاکرات بعدی سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه و آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان...

28 خرداد 1400

ثبت نام و دریافت کارنامه دانش آموزان مجازی شد

آموزش و پرورش با توجه به شیوع ویروس کرونا و گسترش فعالیت های مجازی، سامانه پادا (پرونده الکترونیکی دانش آموزی) را برای انجام ثبت نام و دریافت کارنامه دانش آموزان (به جز کلاس اولی ها) راه اندازی کرده است.

27 خرداد 1400

اتصال 242 متقاضی طرح مشاغل خانگی به بازار

رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان گفت: تا به امروز 242 نفر از متقاضیان طرح ملی مشاغل خانگی به بازار فروش متصل شدند.

26 خرداد 1400

کدام نوشیدنی با سرطان کبد مبارزه می نماید؟

خبرگزاری خبرنگاران-محققان در یک پژوهش جدید دریافتند، مصرف منظم نوعی از نوشیدنی می تواند احتمال بروز سرطان کبد را تا 50 درصد کاهش دهد.

26 خرداد 1400

افزایش 6 درصدی قربانیان کرونا در دنیا؛ سهم هند یک فوتی از هر 4 نفر

طبق گزارش به روز شده سازمان دنیای بهداشت، در هفته منتهی به 12 اردیبهشت، مرگ ومیر ناشی از کرونا در دنیا افزایشی شش درصدی را نسبت به هفته قبل از آن داشته که در این میان سهم هند 25 درصد کل قربانیان بوده است.

25 خرداد 1400

تجمع و راهپیمایی به مناسبت اولین سالگرد قتل فلوید در مینیاپولیس

نزدیکان جورج فلوید و فعالان حقوق مدنی آمریکا به مناسبت اولین سالگرد قتل وی به دست پلیس، در خیابان های شهر مینیاپولیس ایالت مینه سوتا تجمع و راهپیمایی کردند.

25 خرداد 1400

31 تیر آخرین مهلت کارفرمایان برای بخشودگی جرایم

مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان گفت: کارفرمایان 700 میلیارد به تأمین اجتماعی بدهکار هستند.

24 خرداد 1400

کلاهبرداران حرفه ای پایتخت دستگیر شدند

تهران (پانا) - رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 2 کلاهبردار که خودرو های مستعمل را به جای خودرو صفر می فروختند خبرداد و گفت کارشناسان ارزش ریالی اموال کلاهبرداری شده را 10 میلیارد ریال برآورد نموده اند.

23 خرداد 1400

ارتقای گروه تحصیلی حقوق و علوم سیاسی دانشگاه چمران اهواز به یک دانشکده مستقل

خبرنگاران/خوزستان رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به ارتقای گروه تحصیلی حقوق و علوم سیاسی این دانشگاه به یک دانشکده مستقل، گفت: با توجه به مجوزهایی که از هیات امنای دانشگاه اخذ شده، دانشکده حقوق و علوم سیاسی، به عنوان یکی از دانشکده های دانشگاه،...

23 خرداد 1400

نمایشگاه دستاوردهای وزارت دفاع افتتاح می گردد

تهران (پانا) - در آستانه فرارسیدن سوم خرداد روز مقاومت ایثار و پیروزی نمایشگاه پیشرفت ها و دستاوردهای وزارت دفاع در حوزه رزم زمینی با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی افتتاح خواهد شد.

22 خرداد 1400

حسینی: کمترین موقعیت را به استقلال دادیم و آنها را کنترل کردیم، همواره یک جای خالی برای حدادی فر داریم

سیدمجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت که تیمش در مصاف با استقلال کمترین فرصت را به شاگردان فرهاد مجیدی داده است.

22 خرداد 1400

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می نماید؟

در افغانستان همه مشتاق آغاز مجدد تبادل نظرهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده بعضی گمان نمایند آنها از تبادل نظر فراریند.

20 خرداد 1400

واریز سود سهام عدالت آغاز شده است؟

به گزارش خبرنگاران، آزادسازی سهام عدالت یک ساله شده و به جای این که این روزها سهامداران درگیر موضوع فروش سهامشان باشند، چشم به راه خبری از سازمان بورس هستند که کی سود آن واریز می گردد.

20 خرداد 1400

چند نکته در مورد بازگشت شرکت های خارجی

عضو هیات مدیره کنفدراسیون صنعت در مورد بازگشت شرکتهایی که در دوره تحریم، ایران را ترک کردند معتقد است که تحریم برای برخی از صنایع داخلی بازار ایجاد کرده اما نباید مانع حضور شرکت های خارجی شد. وی راهکارهایی را نیز برای جلوگیری از تکرار این تجربه ارائه...

19 خرداد 1400

آیا قیمت ملک به زیر 1 هزار و 100 دلار خواهد رسید؟، تاثیرات سینرژیک اعطای زمین های دولتی به انبوه سازان و تعدیل قیمت مسکن

گزارش های میدانی نشان می دهد که قیمت مسکن در بعضی مناطق شمال تهران حتی با قیمت مسکن در بعضی از نقاط لندن در انگلیس و ونکوور در کانادا و لس آنجلس در آمریکا برابری می نماید.

19 خرداد 1400

هدیه ایرانسل به مناسبت روز جهانی ارتباطات

به گزارش بازرگانیخبرنگاران، هر سال 27 اردیبهشت مصادف با 17 مه، روز جهانی ارتباطات و جامعۀ اطلاعاتی نام گذاری شده است. امروزه ارتباطات با فناوری گره خورده و شکل نوین آن، باعث شده تا سبک زندگی جهانیان، به سبک زندگی دیجیتال تغییر پیدا کند. از این رو امسال...

18 خرداد 1400

خبرنگاران نماینده خلخال: با ویلاسازی در تفرجگاه اندبیل برخورد می گردد

اردبیل - خبرنگاران - نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: با هرگونه سوء استفاده و ویلاسازی به بهانه اجرای طرح گردشگری و سرمایه گذاری در منطقه نمونه گردشگری تفرجگاه اندبیل جلوگیری خواهد شد.

17 خرداد 1400

مجموعه ای از زیباترین تک بیتی های ناب سعدی

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - شما تا چه حد با اشعار شاعران پارسی زبان از جمله سعدی آشنایی دارید؟ سعدی شیرازی ملقب به شیخ اجل، شاعر گردشگر و پر آوازه قرن هفتم هجری شمسی به شمار می آید. اشعار سعدی در زمینه موضوعات مختلفی از جمله تجارب گردشگری، موضوعات اخلاقی،...

13 خرداد 1400

واکنش سرمایه گذار ترکیه ای سریال مست عشق به سخنان حسن فتحی

بعد از نقدها تند حسن فتحی از بسته شدن قرارداد نمایش سریال مست عشق در یک شبکه ماهواره ایی توسط سرمایه گذار ترکیه ای، این سرمایه گذار با انتشار نامه ایی به این صحبت ها واکنش نشان داد.

12 خرداد 1400
تعداد: (1493)