مقالات گردشگری

رئیس سازمان میراث فرهنگی: روحانی سردیس سرباز هخامنشی را به ایران آورد

هم زمان با بازگشت رئیس جمهوری از مقر سازمان ملل متحد در نیویورک، سردیس سرباز هخامنشی که به صورت غیرقانونی از ایران خارج شده بود، به ایران بازگشت.

30 شهریور 1398

مرز خسروی دوباره باز می گردد

وزیر کشور گفت: مرز خسروی بر اساس توافقنامه میان ایران و عراق بازگشایی خواهد شد.

29 شهریور 1398

سفرای کشورهای خارجی به اردبیل سفر می نمایند

مشاور امور بین الملل سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با هماهنگی های انجام شده و به منظور شناساندن ظرفیت های گردشگری اردبیل، سفرای کشورهای خارجی به صورت ماهانه به استان سفر می نمایند.

28 شهریور 1398

دریاچه باغ هنر با حضور شهردار تهران افتتاح شد

خبرنگاران آنلاین:دریاچه باغ هنر واقع در مجموعه فرهنگی تفریحی عباس آباد با حضور شهردار تهران افتتاح شد.

27 شهریور 1398

دکتر مونسان به کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.

27 شهریور 1398

سیل، 140 میلیارد ریال خسارت به آثار تاریخی کرمانشاه وارد کرد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمانشاه گفت: بر اثر بارندگی های شدید روزهای گذشته 140 میلیارد ریال خسارت به آثار تاریخی این استان وارد شد.

26 شهریور 1398

شروع فار دوم مرمت گمرک کوهستک در سیریک

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: فاز دوم مرمت گمرک کوهستک در سیریک با اعتبار افزون بر 500میلیون ریال شروع شد.

26 شهریور 1398

معرفی ظرفیت های شهر جهانی یزد در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری وصنایع وابسته

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد از حضور این استان در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران اطلاع داد.

25 شهریور 1398

احداث زیرساخت های گردشگری در آبشار گریت خرم آباد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان، از احداث زیرساخت های گردشگری در آبشار گریت خرم آباد اطلاع داد.

24 شهریور 1398

تعداد دفاتر خدمات مسافری شهر اردبیل اشباع شد، صدور مجوز در شهرستان های دیگر استان

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: تعداد دفاتر خدمات مسافرتی در مرکز استان اردبیل اشباع شده است.

23 شهریور 1398

انعکاس کاوش های باستان شناسی در دانشگاه توبینگن

سامانه اطلاعات باستان شناسی دانشگاه توبینگن انعکاسی است از آنچه که در کاوش های باستان شناسی به دست می آید و یک واقعیت مجازی است که منطبق بر محوطه تاریخی کپی شده است.

22 شهریور 1398

شفاف سازی فدراسیون فوتبال در مورد ویزا مدعوین باشگاه استقلال

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پیرو حاشیه سازی و اظهارات غیر مسئولانه بعضی اشخاص در مورد موضوع صدور ویزا 3 میهمان خارجی مورد نظر باشگاه استقلال، روابط عمومی فدراسیون فوتبال به تشریح جزئیات این موضوع بر اساس مستندات موجود می...

18 شهریور 1398

تصاویر صفحه اول روزنامه های افغانستان، 14 اسد

روزنامه های امروز افغانستان تیترهای یک و صفحات نخست خود را به موضوعاتی همچون کشته شدن 5 تن در انفجار کابل، سفر هیات آمریکایی به پاکستان برای صلح افغانستان و هشدار عبدالله درباره دخالت نیروهای امنیتی در انتخابات، اختصاص داده اند.

12 شهریور 1398

دانستنی های جالب درباره الاغ ها

خبرنگاران: خیلی وقت ها از کلمات الاغ یا خر برای توهین به دیگران یا شوخی کردن استفاده می گردد، اما خیلی از ما نمی دانیم که الاغ چه حیوان فوق العاده ای است؛ پس وقتش رسیده که با دانستنی های جالبی درباره این حیوان دوست داشتنی آشنا شویم.

11 شهریور 1398

فرهادی زاد: دختران فوتبال و فوتسال باید به حق شان برسند

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در واکنش به انتقاداتی که به نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال می گردد از پیگیری برای حل مسائل این بخش اطلاع داد.

4 شهریور 1398

معرفی کامل جزیره های جنوب ایران

معرفی جزیره های جنوب ایرانایران کشوری برای تمام سلایق! ایران هم برای افرادی که قصد ماجراجویی و طبیعت گردی دارند گزینه مناسبی محسوب می گردد و هم برای کسانی که قصد بازدید از جاذبه های تاریخی و فرهنگی را دارند می تواند انتخاب خوبی باشد. اما ما در ایران مطلب...

18 مرداد 1398

لحظه وحشتناک به هوا برخاستن قلعه های بادی !

وزش طوفان شدید موجب به هوا برخاستن دو قلعه بادی و برخورد آن با درختان شد که در نتیجه آن 3 نفر از جمله یک کودک زخمی شدند.

15 مرداد 1398

68 قلم شیء منقول فرهنگی تاریخی لرستان مرمت شد

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان از مرمت 68 شیء منقول فرهنگی تاریخی استان در سال 97 اطلاع داد.

15 مرداد 1398

ادامه دورهمی با مهران مدیری منتفی شد ، اجرای تاک شو در فضای مجازی

مصطفی احمدی تهیه کننده دورهمی با منتفی دانستن بازگشت این برنامه با اجرای مهران مدیری به آنتن، خبرهای منتشر شده درباره مذاکره با مدیری برای ساخت سریال در تلویزیون را هم تکذیب کرد.

14 مرداد 1398

تلف شدن دسته جمعی ماهی ها در شیف!

شب گذشته کلیپی تحت عنوان ماهیانی که با پای خود به تور صیاد می افتند! در فضای مجازی منتشر شد، این کلیپ در جاده جزیره شیف در استان بوشهر ضبط شده و ماهیانی را نشان می دهد که به شکل دسته جمعی از آب بیرون پریده و به دست چند نفر جمع آوری می شوند.

9 مرداد 1398
تعداد: (60)