رقابت چین و آلمان برای ساخت توربین بادی در ایران، 3 شرکت آلمانی متقاضی شدند

به گزارش مجله سرگرمی، بعد از اینکه یک شرکت چینی برای احداث خط فراوری توربین های بادی در ایران اعلام آمادگی کرد، اکنون 3 شرکت آلمانی نیز وارد رقابت احداث خط فراوری توربین بادی در ایران شدند.

رقابت چین و آلمان برای ساخت توربین بادی در ایران، 3 شرکت آلمانی متقاضی شدند

با قیمت تورهای چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید و از دیوار چین در پکن عبور کنید و به نمایشگاه گوانجو رفته و در خیابانهای شانگهای قدم بزنید.

به گزارش خبرنگار مالی خبرنگاران، پس از آنکه شرکت GOLDWIND چین برای احداث خط فراوری توربین های بادی در ایران اعلام آمادگی کرد، اخیرا 3 شرکت آلمانی Bremen Chamber of Commerce ، Behrens Arthur و Kooopmann نیز طرحهای خود را برای احداث خط فراوری توربین های بادی در ایران به سازمان انرژی های نوی ایران ارائه کردند و برای سرمایه گذاری مستقیم در این بخش اعلام آمادگی کردند.

در جلسه ای که با حضور مدیران این 3 شرکت آلمانی، مدیران سازمان انرژی های نوی ایران و قائم مقام اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان برگزار گردید، طرف های آلمانی سواللاتی در مورد نحوه مالکیت زمین در ایران، فناوری توربین های بادی مورد استفاده در ایران، میزان ظرفیت نصب شده انرژی های تجدیدپذیر در ایران و قوانین و تعرفه ها در این بخش را مورد سوال قرار دادند و قرار شد دو طرف در مورد نحوه همکاری در این بخش، پس از آنالیز های تکمیلی، جلسه دیگری برگزار نمایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 687

به "رقابت چین و آلمان برای ساخت توربین بادی در ایران، 3 شرکت آلمانی متقاضی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت چین و آلمان برای ساخت توربین بادی در ایران، 3 شرکت آلمانی متقاضی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید