دعوت جزیره پرنس ادوارد از 156 متقاضی در جدیدترین پذیرش

به گزارش مجله سرگرمی، جدیدترین خبرهایی که از جزیره پرنس ادوارد کانادا به دست خبرنگاران رسیده حکایت از این دارند که این استان در تاریخ 15 آوریل پذیرش جدیدی برگزار کرده و طی آن برای 156 متقاضی مهاجرت کاری/اقتصادی دعوتنامه صادر کرده است. برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد مجموعا برای 140 متقاضی در دسته های اکسپرس انتری و Labour Impact در این پذیرش دعوتنامه دریافت کردند. 16 دعوتنامه دیگر نصیب متقاضیان دسته مهاجرتی Business Impact شد؛ حداقل امتیاز این متقاضیان 75 بوده است. گفتنی است برنامه مهاجرتی استانی جزیره پرنس ادوارد بخشی از برنامه مهاجرت استانی کاناداست که به برخی از استان ها و منطقه ها کانادا اجازه می دهد سالانه تعداد معینی متقاضی مهاجرت کاری را برای اقامت دائم انتخاب کند.

دعوت جزیره پرنس ادوارد از 156 متقاضی در جدیدترین پذیرش

دسته اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد با سیستم اکسپرس انتری فدرال در ارتباط است و به این استان اجازه می دهد متقاضیان دسته های تجربه کانادایی، مشاغل فنی نیازمند مهارت و اسکیلد ورکر فدرال را برای اقامت دائم انتخاب کند.

اکسپرس انتری جزیره پرنس ادوارد

گفتنی است متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند در سیستم جامع رتبه بندی 600 امتیاز اضافی کسب می کنند و بدین ترتیب در دور بعدی حتما برای آنها نیز دعوتنامه صادر خواهد شد. دسته مهاجرتی Labour Impact نیز مختص اتباع خارجی است که از طرف یک کارفرمای مقیم جزیره پرنس ادوارد پیشنهاد کار معتبر دریافت کرده اند و از حمایت او برخوردار هستند. این دسته به اکسپرس انتری مرتبط نیست. دسته مهاجرتی Labour Impact به سه زیرمجموعه تقسیم می شود: Skilled Worker, Critical Worker و International Graduate

در دسته Business Impact متقاضیان باید حداقل امتیازی را داشته باشند و حداقل امتیاز در هر پذیرش فرق دارد. حداقل امتیاز متقاضیان اکسپرس انتری و Labour Impact هم اعلام نشده است. این دعوتنامه ها از طریق جهت مهاجرتی موسوم به Work Permit Stream صادر شدند؛ این جهت مهاجرتی مختص کارآفرینان خارجی علاقه مند به راه اندازی کسب و کار در جزیره پرنس ادوارد است. شایان ذکر است که علاقه مندانی که مایل هستند از طریق اکسپرس انتری، Labour Impact یا Business Impact از طرف استان انتخاب شوند می بایست در گام نخست تمایل خود را با ارائه Expression of Interest اعلام کنند.

متقاضیان واجد شرایط سپس وارد صف انتظار اکسپرس انتری می شوند و بر اساس پاسخ هایی که در ابراز تمایل خود اعلام کرده اند رتبه بندی می گردند. باید توجه داشت که ابراز تمایل یا Expression of Interest درخواست نیست بلکه صرفا اقدامی است برای اعلام تمایل متقاضی به برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد تا او را برای انتخاب در نظر بگیرد. سپس متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های ماهانه دعوت به ارائه درخواست اقامت می شوند.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 16 دی 1400 بروزرسانی: 16 دی 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1922

به "دعوت جزیره پرنس ادوارد از 156 متقاضی در جدیدترین پذیرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت جزیره پرنس ادوارد از 156 متقاضی در جدیدترین پذیرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید