دعوت از 280 متقاضی در جدیدترین پذیرش ساسکاچوان

به گزارش مجله سرگرمی، ساسکاچوان جدیدترین پذیرش PNP را در تاریخ بیست و یکم جولای 2021 برگزار کرد و برای 280 متقاضی دعوتنامه صادر کرد.

دعوت از 280 متقاضی در جدیدترین پذیرش ساسکاچوان

در این پذیرش از متقاضیان اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز دعوت کرده است تا تقاضای خود را برای نامینیشن استانی و در نهایت اقامت دائم کانادا ارائه کنند.

حداقل امتیاز متقاضیان 77 بوده است. از این تعداد دعوتنامه، 84 دعوتنامه برای متقاضیان زیرمجموعه اکسپرس انتری ساسکاچوان و 196 دعوتنامه برای متقاضیان مشاغل مورد نیاز صادر شده است.

برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان این متقاضیان را از دو زیرمجموعه راستا مهاجرتی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز (Occupations In-Demand) انتخاب کرده است؛ این دو زیرمجموعه عبارت بوده اند از اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز. گفتنی است با اینکه داشتن پیشنهاد کار جزو شرایط نبوده است متقاضیان می بایست پروفایل ابراز تمایل یا expression of interest خود را در برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان ثبت می کردند و در یکی از 63 شغل مورد نیاز و اعلام شده در وبسایت دولت ساسکاچوان سابقه می داشتند.

همچنین گفتنی است که استان ساسکاچوان از ماه نوامبر 2020 به متقاضیان دو زبانه که به هر دو زبان انگلیسی و زبان فرانسوی تسلط دارند امتیاز بیشتری اعطا می کند.

متقاضیان علاقه مند به مهاجرت به ساسکاچوان باید پروفایل EOI خود را ایجاد کنند و با نشان دادن سابقه کار، مهارت های زبانی، سن و ارتباطات توانایی خود را برای اسکان و تشکیل زندگی در ساسکاچوان ثابت کنند. برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان پروفایل متقاضیان را ارزیابی کرده و در شبکه رتبه بندیInternational Skilled Worker به آنها از 100 امتیاز می دهد. سپس از متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند دعوت می کند که تقاضای خود برای اقامت دائم کانادا را ارائه کنند. علاوه بر این مدارک تحصیلی و شغلی متقاضیان می بایست معادل یابی شده باشد تا مشخص شود که مدارک اخذ شده در خارج چه نسبتی با مدارک کانادایی دارند.

برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان از سیستم EOI برای انتخاب متقاضیانی که بیشترین شانس و احتمال موفقیت را در بازار کار محلی دارند استفاده می کند. متقاضیان می بایست از طریق نشان دادن سوابق کاری، تحصیلات، مهارت های زبانی، سن و داشتن ارتباطات در استان، تعهد خود را برای ساختن زندگی در ساسکاچوان نشان دهند. برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان از این پنج فاکتور برای ارزیابی متقاضیان استفاده می کند و به آنها از 100 نمره می دهد. از متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند دعوت می شود تا درخواست خود را برای انتخاب شدن از طرف استان ساسکاچوان کانادا ارائه کنند. از سوی دیگر، همانطور که در خبر قبلی آمد، اخیرا ساسکاچوان اعلام کرده است که متقاضیان دوزبانه مسلط بر انگلیسی و فرانسه امتیاز بیشتری می گیرند.

زیرمجموعه اکسپرس انتری ساسکاچوان

زیرمجموعه اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان با سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط است؛ سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر جهان بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود.

آندسته از متقاضیان اکسپرس انتری که استان ساسکاچوان با درخواست آنها مبنی بر انتخاب شدن موافقت می کند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS در سطح فدرال دریافت می کنند و امتیاز تضمینی است برای دریافت دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم کانادا.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 13 بهمن 1400 بروزرسانی: 13 بهمن 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1950

به "دعوت از 280 متقاضی در جدیدترین پذیرش ساسکاچوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت از 280 متقاضی در جدیدترین پذیرش ساسکاچوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید