یحیی گل محمدی به دنبال بازگرداندن رامین رضاییان به پرسپولیس خبرنگاران

به گزارش مجله سرگرمی، رامین رضاییان هر بار که صحبت از بازگشتش به پرسپولیس شده در فضای مجازی از این ماجرا استقبال نموده اما داشتن قرارداد را بهانه نموده است.

یحیی گل محمدی به دنبال بازگرداندن رامین رضاییان به پرسپولیس خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، صبح امروز خبری در رسانه های قطری منتشر شد مبنی بر اینکه رامین رضاییان مدافع ایرانی السیلیه در انتهای فصل چاره ای جز بازگشت به الدوحیل ندارد. رضاییان تابستان سال جاری با قراردادی دو ساله راحی الدوحیل شد اما در نیم فصل مجبور شدتا این تیم را ترک کند و قرضی راهی السیلیه گردد.

مدافع 32 ساله ای که چند سال از بهترین دوران حرفه ای اش را ترجیح داد در تیم های بی نام و نشان قطری مانند الشحانیه و السیلیه بگذراند وقتش رسیده تا برای سال های پایانی دوران حرفه ای خود تصمیم درستی بگیرد. رضاییان هر بار که صحبت از بازگشتش به پرسپولیس شده در فضای مجازی از این ماجرا استقبال نموده اما داشتن قرارداد را بهانه نموده است. با این همه او در انتهای فصل باید به تیمی برگردد که از همین حالا تعیین است او را نمی خواهد. آیا انتهای فصل بهترین زمان برای بازگشت رامین نیست؟

بازیکنی که بعد از گذشت سال ها از جدایی اش از پرسپولیس هنوز سمت راست سرخ ها لنگ می زند و تمام کوشش یحیی و برانکو برای پیدا کردن جانشین برای او بی نتیجه مانده است. یحیی حتی تابستان 99 هم حاضر شده بود بیشترین هزینه را برای سمت راست خط دفاعی سرخ ها با جذب دانیال اسماعیلی فر بکند و بدون تردید در تابستان 1400 هم در سرلیست خرید خود نام یک مدافع راست را قرار خواهد داد.

رامین چند قاب عکس قهرمانی همراه سرخ پوشان به خودش بدهکار است. او در اولین قهرمانی سرخ ها در دوران برانکو سهیم بود اما در انتهای فصل شانزدهم توسط سرمربی سرخ ها کنار گذاشته شد تا در جشن قهرمانی سرخ ها حضور نداشته باشد. درآمدهای دلاری تا به امروز کسب شده آنچه اما به دوران حرفه ای او نزد طرفداران پرسپولیس اعتبار می بخشد مسیری است که سیدجلال حسینی طی 5 سال گذشته طی کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1579

به "یحیی گل محمدی به دنبال بازگرداندن رامین رضاییان به پرسپولیس خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یحیی گل محمدی به دنبال بازگرداندن رامین رضاییان به پرسپولیس خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید