تور دوحه: پارک انگری بردز قطر یعنی از شهربازی لذت ببرید، بخورید، خرید کنید

به گزارش مجله سرگرمی، پارک انگری بردز (Angry Birds) در شهر فستیوال دوحه قطر قرار گرفته است. این پارک پر از جاذبه هایی دیدنی و سرگرمیی است که شادی و تجربه ای فراموش نشدنی را به شما هدیه می دهد. با بالا رفتن از درخت بزرگ 17 متری، یک روز ماجراجویی را برای خود رقم بزنید! پیست کارتینگ، غذاها و نوشیدنی های مختلف و سواری های متنوع منتظر شما هستند. با انواع فعالیت های هیجان انگیز و ماجراجویانه، دیگر چه چیزی برای سرگرمی می خواهید؟

تور دوحه: پارک انگری بردز قطر یعنی از شهربازی لذت ببرید، بخورید، خرید کنید

همراه ما باشید و با تور دوحه از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

پس در این مقاله از مجله گردشگری خبرنگاران، با پارک Angry Birds قطر بیشتر آشنا شوید.

زمان بازدید دنیای انگری بردز چه موقع است؟

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا 10 شب و در روز پنجشنبه ساعت 10 صبح تا 12 شب است. در روز آدینه، پارک از ساعت 1 ظهر تا 12 شب باز است.

هزینه ورودی پارک چقدر است؟

هزینه ورودی برای پارک بستگی به پکیج های انتخابی دارد.

برترین زمان برای بازدید از دنیای انگری بردز چه موقع است؟

از دسامبر تا فوریه که هوا دلپذیر است، برترین زمان برای بازدید از پارک پرندگان خشمگین است. بازتماشامایندگان می توانند یک روز کامل را در این پارک بگذرانند.

کدام یک از فعالیت های ماجراجویانه را باید در دنیای پرندگان خشمگین امتحان کرد؟

یکی از برترین سرگرمیات این پارک کارتینگ است که باید آن را امتحان کنید.

پارک های انگری بردز

دنیای پارک انگری بردز در دوحه که در سال 2017 افتتاح شد، منحصر به فردترین سرگرمی ها را ارائه می دهد. این پارک حدود 17000 متر مربع و 6500 متر مربع فضای داخلی وسعت دارد. بخش داخلی برای خانواده هایی که به این پارک می فرایند باز شد. کاراکتر انگری بردز ویژگی اصلی پارک است که آن را به یک قطب سرگرمی برای بچه ها تبدیل می نماید.

نام انگری بردز و بازی آن در سراسر دنیا شناخته شده است، چون محبوبیت پارک روزبه روز بیشتر می گردد. این پارک 20 نمایشگاه درباره بازی معروف پرندگان خشمگین دارد. به همین علت گردشگران را به خود جذب می نماید و برترین ماجراجویی را به آن ها ارائه می دهد.

این برج که حدود 42 متر ارتفاع دارد، یکی از شگفت انگیزترین تیروکمان های بازی برای بچه هاست. گردشگران می توانند از ارتفاع 60 متری از چشم انداز کل منطقه لذت ببرند و نهایت هیجان را تجربه نمایند. در مصاحبه ای گفته شد که پارک پرندگان خشمگین، یک مقصد بی نظیر با فضای باز و سرپوشیده در قطر و دنیا است.

هدف از ساخت مجموعه سرگرمیی پارک انگری بردز رونق گردشگری و جذب گردشگران برای لذت بردن از هیجان و ماجراجویی در دنیای انگری بردز بود. یکی از برترین ویژگی های این جاذبه سرگرمیی در دوحه، ایدئال بودن آن برای هر سن و سالی است. این مجموعه تمام بازی های تم پرندگان خشمگین را به رخ می کشد.

ویژگی های پارک موضوعی انگری بردز دوحه

این پارک که با انواع بازی های سرگرم نماینده، سواری، استودیو، تئاتر و جاذبه های دیگر ایجاد شده، برای همه مناسب است. دنیای پرندگان خشمگین یکی از جاهای تماشای قطر است که برای لذت بردن از برترین ماجراجویی و سرگرمی ها باید از آن بازدید کرد. این پارک هر سال بازتماشامایندگان بسیاری را به خود جذب می نماید.

درخت بزرگ

یکی از سرگرمی های جالب دنیای پارک انگری بردز درخت بزرگ است. بچه ها و والدین جذب این سازه بزرگ 17 متری می شوند. علاوه بر این، گردشگران می توانند در علم کاوش نمایند و دانش موسیقی و کارهای هنری خود را به یاری طیف وسیعی از محتوای آموزشی بهبود بخشند. این اولین پیست کارتینگ داخلی و خارجی است که یک زمین بازی خلاقانه چند سطحی دارد. بعلاوه می توان بسکتبال و سایر ورزش ها را نیز انجام داد.

استودیو شهر

یکی از کارهایی که در قطر باید انجام دهید، بازدید از استودیوی شهر در پارک موضوعی است. گردشگران می توانند در فعالیت هایی مثل سنگ نوردی، سرسره های مارپیچ، رولرگلایدر و طناب زنی قدرتی شرکت نمایند و توانایی های خود را بسنجند. یکی از جاذبه های اصلی دنیای پرندگان خشمگین یا همان پارک انگری بردز ترامپولین با مساحت 1300 متر مربع است که گردشگران می توانند به یاری قلعه های فنری، چالش های جاذبه را اجرا نمایند و یا از بازی بیسبال، گودال فوم یا زمین بازی بچه ها، لذت ببرند.

خانه قرمز

گردشگران اغلب تحت تاثیر سبک جالب و متفاوت خانه قرمز قرار می گیرند. بچه ها می توانند برخی از سرگرم نماینده ترین بازی های شنی را تجربه نمایند. بازتماشامایندگان از سفر تئاتری با قایق جنگی، که از جزیره پرندگان تا جزیره پیگی ادامه دارد، لذت می برند. کسانی که در پی آدرنالین هستند، ترن هوایی انگری، انتخاب مناسبی است. این ترن هیجان تجربه سواری سریع و خشمگین چرخش در هوا را ارائه می دهد.

سواری های هیجان انگیز در دنیای انگری بردز قطر

در ادامه برخی از برترین و هیجان انگیزترین سرگرمیات این پارک را معرفی نموده ایم. سرگرمیاتی که شاید هرکسی جسارت تجربه آن را نداشته باشد.

بمب انفجاری

یکی از هیجان انگیزترین و پرماجراترین کارهایی که در دوحه می توان انجام داد، بمب انفجاری است که قلب شما را به تپش می اندازد. این یکی از شگفت انگیزترین بازی های پارک است که شما را به هوا پرتاب می نماید. ویژگی ایده آل سواری، سقوط و پیچش های آن است که تا 11 متر هم می رسد.

افراد در هنگام صعود، کشش را احساس می نمایند و به محض رها شدن، سقوط را تجربه خواهند کرد. البته برای لذت بردن از این سواری باید حداقل 7 سال سن و 120 سانتی متر قد داشته باشید.

هشدار قرمز

یکی از هیجان انگیزترین سواری هایی که برای مدت ها در فکر گردشگران باقی می ماند، هشدار قرمز است. چرخش و پیچش و سفری خشمگین، چیزی است که مردم باید تجربه نمایند. هشدار قرمز از مجذوب کننده ترین و پرماجراترین چیزهایی است که علاقه مندان به هیجان را به سمت خود می کشاند.

این سواری تصویری از یک گراز را که از ریل خارج می گردد و به سمت لانه خود می رود، ارائه می دهد. پس اگر قوی و شجاع هستید، شما را به این چالش دعوت می کنیم. بازی هشدار قرمز برای افراد بزرگتر از 7 سال با حداقل قد 140 سانتی متر، مجاز است.

آبی های جهنده

با سه قلوهای آبی هیجان انگیز، سرگرم نماینده و دوست داشتنی خانواده انگری بردز آشنا شوید و با پرواز در قفس به ماجراجویی بپردازید. پیچ های تند و جهشی را با آبی های جهنده تجربه کنید. سواری برترین راه برای لذت بردن از اوقات فراغت در کنار اعضای خانواده است. برای سواری حداقل باید 7 سال و 80 سانتی متر قد داشته باشید.

ساحل دزدان دریایی

ماشین های سپردار با تم منحصربه فرد به شما اطمینان می دهند که از دریای آزاد، جایی که دشمن با آن روبه رو می گردد، لذت ببرید. گردشگران درگیری بین پرندگان و گرازها و هیجان بازدید از پارک موضوعی را تجربه خواهند کرد. دوستان خود را در با یک لوبیا هدف قرار دهید و بازی کنید. این سواری برای سنین بالای 7 سال است و باید حداقل 90 سانتی متر قد داشته باشید.

کارتینگ انگری بردز

یکی از تجربه های لذت بخش زندگی که مردم باید امتحان نمایند، کارتینگ است، چون سطح آدرنالین را بالا می برد و قلب ها را با شادی و هیجان به تپش می اندازد. کارتینگ یکی از محبوب ترین مسابقات چند بعدی در فضای بسته و باز است که مردم را از سراسر دنیا به خود جذب می نماید.

کارتینگ انگری بردز تجربه ای شبیه به کارتینگ واقعی است که باید با کاهش سرعت و افزایش قدرت، ماشین ها را کنترل کنید. افراد بالای 7 سال مجاز به استفاده از این بازی هستند.

کارهایی که باید در دنیای انگری بردز انجام دهید

اگر می خواهید از حضور در فضای پارک انگری بردز لذت ببرید، این کارها را از قلم نیندازید.

1. از فضای باز لذت ببرید

رفتن روی برج تیروکمان فوق العاده ای که شما را به هوا پرتاب می نماید، هیجان انگیز است. فضای باز یک ماجراجویی لذت بخش است. حتی می توانید روی رودخانه Raft Battle River که 8 قایق همراه با طناب های کوهنوردی و رولر گلایدر دارد، سواری کنید. در کنار سرگرمی و سرگرمی، پیشنهاد می کنیم برخی از غذاهای محلی را در رستوران های قطر امتحان کنید.

2. در پارک ترامپولین بپرید

برترین سرگرمی ترامپولین را در طبقه دوم دنیای پرندگان خشمگین قطر می توانید پیدا کنید. با انواع سرگرمی ها، گردشگران حتی برای یک دقیقه هم خسته نخواهند شد، چون سرگرمیاتی زیادی مانند بازی بسکتبال وجود دارد که می توان از آن لذت برد.

3. از روز پرنده خود لذت ببرید

انگری بردز قطر یک سالن بزرگ برای جشن تولد بچه ها آماده نموده است. این سالن چندین اتاق با تم قرون وسطایی دارد. فضای زیادی وجود دارد و افراد می توانند هر اتاقی را انتخاب نمایند و یک جلسه پایکوبی یا یوگا داشته باشند. البته باید زمانی را هم برای خوردن کیک در نظر بگیرید.

4. از درخت بزرگ پارک انگری بردز بالا بروید

اولین چیزی که موقع ورود متوجه آن می شوید یک درخت بزرگ با چندین سطح است. درخت بزرگ انواع کارگاه ها برای بچه هایی است که می توانند اصول علم را بیاموزند، استعداد موسیقی خود را تقویت و یا خلاق خود را شکوفا نمایند. بعلاوه یک سد کوچک و یک رولر گلایدر برای ماجراجویی دارد.

5. برترین اوقات را با ماشین های سپردار بگذرانید

کلاه ایمنی خود را بگذارید و سوار ماشین های سپردار شوید. نام انگری بردز خلاقانه و زیبا است، چون این موجودات قرمز خشمگین با ضربه زدن به خودروهای دیگر مسابقه می دهند. اگر از این بازی کمی ناامید شدید، می توانید از ماشین ها بیرون بیایید.

6. غذاهایی با تم های مختلف بخورید

وقتی نوبت به چشیدن غذاهای محلی می رسد، می توانید در 11 فروشگاه غذا و نوشیدنی که در داخل پارک قرار دارند، خوراکی تهیه کنید. کافه ای وجود دارد که در اطراف پارک فقط غذا با تم های مخصوص سرو می نماید. شما می توانید انواع غذاهای مکزیکی و آمریکای جنوبی را از منو سفارش دهید.

حتی می توانید تاکو را امتحان کنید. محلی ایده آلی هم برای نشستن در نظر گرفته شده که به افراد اجازه می دهد در حین بازی بچه های خود را زیر نظر داشته باشند. می توانید بنشینید و یک فنجان قهوه بنوشید.

حقایق جالب درباره پارک انگری بردز قطر

 • اولین پارک انگری بردز دنیا
 • مقصدی سرگرم نماینده برای کل خانواده
 • ساعت کاری در ماه رمضان - 19:30 تا نیمه شب
 • هزینه ورودی - 150 ریال قطر
 • واقع در شهر فستیوال دوحه
 • بیش از 17000 متر مربع هیجان و سرگرمی
 • بیش از 20 سواری و جاذبه سرگرمیی باکیفیت
 • جاذبه های داخلی اصلی: درخت بزرگ، رولر گلایدر، ترامپولین که از یک مرکز بازی شامل زمین بسکتبال، فوم گودال، زمین بازی بچه ها و بیش از 70 دستگاه بازی، ساخته شده است.
 • فعالیت های اصلی در فضای باز: Super Slingshot با ارتفاع 42 متر، رودخانه Raft Battle River با 8 قایق و 1125 متر مربع استودیو سیتی با طناب های کوهنوردی و 3 رولر گلایدر
 • پیست کارتینگ Angry Birds Go : 261 متر پیست اتومبیل رانی سرپوشیده و روباز، 11 محیط بازی. کارتینگ یکی از محبوب ترین مسابقات چند بعدی در فضای بسته و باز است که مردم را از سراسر دنیا به خود جذب می نماید. کارتینگ انگری بردز تجربه ای شبیه به کارتینگ واقعی است که باید با کاهش سرعت و افزایش قدرت، ماشین ها را کنترل کنید.
 • سالن جشن برای مناسبت های مختلف مانند تولد
 • بیش از 7 گزینه غذا و نوشیدنی
 • 450 متر مربع مساحت کل فروشگاه های اجناس اصلی و رسمی انگری بردز

زمان بازدید و هزینه ورودی در پارک پرندگان خشمگین قطر

پارک انگری بردز یکی از مکان هایی است که در دوحه می توانید با عزیزان خود از آن تماشا کنید. این پارک پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است و هزینه ورودی آن حدود 250 ریال قطر است. کارت های تخصصی، کارت های انفرادی و پکیج های تولد برای بچه ها وجود دارد که می توانند یک روز را با شخصیت های پرندگان خشمگین مورد علاقه خود بگذرانند و لذت ببرند.

ساعت کاری پارک در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا 10 شب و در روز پنجشنبه از ساعت صبح10 تا 12 شب است. در روز آدینه، پارک انگری بردز از ساعت 1 ظهر تا 12 شب باز است.

دنیای انگری بردز دوحه مکانی پرماجرا و هیجان انگیز و ایدئال برای تعطیلات خانوادگی است. گردشگران می توانند یک روز کامل را از سواری، غذا خوردن در رستوران ها لذت ببرند. می توانید از لوازم جانبی پارک خرید کنید و پرنده مورد علاقه خود را به عنوان سوغات به خانه ببرید. پیشنهاد می کنیم بلیط خود را به قطر رزرو کنید.

عکس پارک انگری بردز قطر

منبع: علی بابا
انتشار: 11 تیر 1401 بروزرسانی: 11 تیر 1401 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 2085

به "تور دوحه: پارک انگری بردز قطر یعنی از شهربازی لذت ببرید، بخورید، خرید کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور دوحه: پارک انگری بردز قطر یعنی از شهربازی لذت ببرید، بخورید، خرید کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید