راز جذب آل کثیر؛ مغانلو درخواست جدایی داد ، مقصد ستاره سپاهان معین شد

به گزارش مجله سرگرمی، شهریار مغانلو تصمیم به جدایی دارد اما باشگاه سپاهان با خرید عیسی آل کثیر خیال ژوزه مورایس را راحت کرد.

راز جذب آل کثیر؛ مغانلو درخواست جدایی داد ، مقصد ستاره سپاهان معین شد

به گزارش خبرنگاران پس از این که عیسی آل کثیر به سپاهان پیوست، هواداران سپاهان از رقابت او با شهریار مغانلو خبر دادند و رسانه ها نیز از نحوه حضور آل کثیر در ترکیب مورایس گفتند.

برای خیلی ها هم این سوال پیش آمد که سپاهان با داشتن شهریار مغانلو، خرید کاوه رضایی و رضا اسدی، چرا عیسی آل کثیر را هم جذب نموده و تن به یک ترافیک سنگین در خط حمله اش داده است؟

اما دیروز از یک منبع موثق شنیده شد شهریار مغانلو پیشنهاد خارجی دارد و به همین علت زردپوشان اصفهان، زیر نظر ژوزه مورایس، عیسی آل کثیر را خریدند تا دستان شان برای لیگ بیست و سوم خالی نباشد.

شهریار مغانلو که با عملکرد خوبش در فصل گذشته آقای گل شد با گرفتن پیشنهاد خارجی، دلهره ای به سپاهان داد اما زردپوشان اصفهان بلافاصله عیسی آل کثیر را جذب کردند که او نیز در فصل پیش چاره گشای پرسپولس در بازی های سخت بود. حالا در صورتی که شهریار مغانلو از سپاهان جدا گردد، این باشگاه عیسی آل کثیر را در اختیار خواهد داشت.

در حالی که شایعه شده بود سپاهانی ها حاضر هستند شهریار مغانلو را به هر باشگاهی غیر از پرسپولیس واگذار نمایند، از اصفهان خبر رسید نظر ساکت این است که مغانلو تنها به تیم های خارجی منتقل گردد و در ایران در هیچ تیمی غیر از سپاهان بازی نکند.

با این حال تحرکاتی از سوی باشگاه پرسپولیس برای جذب مغانلو شروع شده است و باید دید این مهاجم می تواند در نهایت رضایت نامه خود را دریافت کند یا نه. در صورتی که سپاهان برای مغانلو شرط عدم حضور در تیم داخلی و پرسپولیس را بگذارد احتمالا او راهی خارج از کشور خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 تیر 1402 بروزرسانی: 21 تیر 1402 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 2273

به "راز جذب آل کثیر؛ مغانلو درخواست جدایی داد ، مقصد ستاره سپاهان معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز جذب آل کثیر؛ مغانلو درخواست جدایی داد ، مقصد ستاره سپاهان معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید