هدیه ایرانسل به مناسبت روز جهانی ارتباطات

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش بازرگانیخبرنگاران، هر سال 27 اردیبهشت مصادف با 17 مه، روز جهانی ارتباطات و جامعۀ اطلاعاتی نام گذاری شده است. امروزه ارتباطات با فناوری گره خورده و شکل نوین آن، باعث شده تا سبک زندگی جهانیان، به سبک زندگی دیجیتال تغییر پیدا کند. از این رو امسال و با توجهٔ خاص به شرایط منتج از کووید 19 (کرونا)، اتحادیهٔ بین المللی ارتباطات دور (ITU)، با شعار تسریع تحول دیجیتال در دوران چالش برانگیز، به استقبال روز جهانی ارتباطات رفته است.

هدیه ایرانسل به مناسبت روز جهانی ارتباطات

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

آقای هولین ژائو دبیرکل ITU، در پیام خود به همین مناسبت، خواستار متحد کردن جهان در پی تحول دیجیتال در همۀ زمینه ها شده و این روز را فرصتی برای تقویت استراتژی های ملی در زمینۀ توسعۀ ICT، اجرای سیاست های هوشمندانه و اقدامات مؤثر برای تشویق سرمایه گذاری در فناوری اطلاعات و ارتباطات و مهارت های دیجیتال و ارتقای خدمات با فناوری های جدید، از هوش مصنوعی گرفته تا 5G، با سهمی مهم در اقتصاد دیجیتال دانسته است.

به همین مناسبت، ایرانسل به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، بستۀ اینترنت هدیۀ 2 گیگابایت داخلی را برای تمام مشترکان دائمی و اعتباری خود درنظر گرفته است.

تمام مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می توانند بستۀ اینترنت هدیۀ روز جهانی ارتباطات را با شماره گیری #5* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من، از بامداد دوشنبه 27 اردیبهشت 1400 تا پایان همان روز، فعال کنند و از 2 گیگابایت اینترنت هدیۀ داخلی بهره مند شوند.

اعتبار این بسته تا پایان روز 27 اردیبهشت 1400 است و هر کاربر یک بار فرصت دریافت این هدیه را دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 خرداد 1400 بروزرسانی: 18 خرداد 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1653

به "هدیه ایرانسل به مناسبت روز جهانی ارتباطات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدیه ایرانسل به مناسبت روز جهانی ارتباطات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید