نامه مهم احمد توکلی به رییس سازمان صداوسیما

به گزارش مجله سرگرمی، رییس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به رییس نو صدا و سیما از اقدامات اخیر او برای شفاف سازی و مردمی شدن هرچه بیشتر این رسانه تجلیل کرد و با پشتیبانی از مشی او، خواهان گسترده تر کردن فضا برای ارائه خدمات سازمان های مردم نهاد شد.

نامه مهم احمد توکلی به رییس سازمان صداوسیما

به گزارش ایرنا؛ احمد توکلی رییس هیات مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به پیمان جبلی با قدردانی از تصحیح راستا خبررسانی در صدا و سیما جهت شفافیت بیشتر پس از انتصاب او به عنوان رییس سازمان صدا و سیما، نوشت: یک ماه بیشتر نیست که سکان مهم ترین و بزرگترین رسانه ایران به شما سپرده شده است. خدا را سپاس که در همین مدت کم، مشی خبررسانی این بنگاه بزرگ فرهنگی و سیاسی گویای تحول مثبتی است که درد اصلی صداوسیما را درمان می نماید.

رییس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت در این نامه، اعتماد مردم را تنها سرمایه هر رسانه و حکومتی مطرح نمود و اضافه نمود: صداقت از رفتار شما حس شده است و امیدی را برانگیخته که ان شاءالله به زودی کسانی که همه مجموعه صداوسیما را به خاطر بعضی لاپوشانی ها، کم و زیاد شدن های جانب دارانه بعضی از خبرها، بهره مند ساختن دسته ای و بی بهره وانهادن دسته دیگری در تحلیل و نظر میلی می خواندند، به تدریج با صداوسیمای ملی روبرو خواهند بود که آن را می خواهند.

توکلی یادآور شد: شما هنگامی که یک حادثه تلخ مانند اختلال در توزیع صندلی های سوخت بنزین پیدا شد، صادقانه، درست، به جا و به موقع در برابر چشمان مردم پرده از حادثه برداشتید و منفعل نماندید تا [شبکه های فارسی زبان بیگانه]راست و دروغ را به هم ببافند و آن وقت تازه صداوسیما به تکذیب و تخطئه بپردازد.

وی در بخش دیگری از این نامه، یادآور شد: همه این رویکرد ها و کارکرد ها در جهت شفاف سازی و تاباندن نور بر زوایای پنهان نگاه داشته شده اصحاب سیاست و مقامات کشور است که ان شاء الله برکات آن در تقویت و تجدید اعتماد بین مردم و حاکمیت آشکار خواهد شد و تاثیر شگرف در کاهش فساد مقام های سیاسی و اداری دارد.

رییس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت یادآوری کرد که اگر کار به دست مدیر عالم، کارآزموده و دغدغه مند مردم سپرده گردد، همان کسانی که بیشتر فراوریشان خبر و سریال و میزگرد و مناظره کم کشش بود، حالا کالای سیاسی و فرهنگی نو فراوری می نمایند، فراوریاتی مجذوب کننده و مؤثر.

منبع: فرارو
انتشار: 16 آذر 1400 بروزرسانی: 16 آذر 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1889

به "نامه مهم احمد توکلی به رییس سازمان صداوسیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه مهم احمد توکلی به رییس سازمان صداوسیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید