شرکت تسلا دهمین شرکت ارزشمند آمریکا شد

به گزارش مجله سرگرمی، سهام خودروساز الکتریکی آمریکا، تسلا، رکورد زد و باعث شد ارزش این شرکت به 330 میلیارد دلار رسید. سرمایه گذاران همچنان امیدوارند که سهام این شرکت تحت شاخص اس اندپی 500 لیست شود.

شرکت تسلا دهمین شرکت ارزشمند آمریکا شد

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران به نقل از راشاتودی، سهام خودروساز الکتریکی آمریکا، تسلا، رکورد زد و باعث شد ارزش این شرکت به 330 میلیارد دلار رسید. سرمایه گذاران همچنان امیدوارند که سهام این شرکت تحت شاخص اس اندپی 500 لیست شود.

سهام شرکت تسلا که روز جمعه به رکوردی تاریخی رسیده بود، در معاملات روز دوشنبه وال استریت 12 درصد دیگر جهش کرد و باعث شد این شرکت حالا با پیشی دریافت از پراکتر اند گمبل به دهمین شرکت ارزشمند آمریکا تبدیل شود.

در صورتی که این شرکت بتواند در 4 سه ماهه متوالی سوددهی خود را گزارش کند، واجدالشرایط ثبت در فهرست شاخص اس اندپی 500 خواهد بود. این چیزی است که سرمایه گذاران انتظار دارند با بسته شدن بازارها در 22 جولای و اعلام گزارش درآمد این سه ماهه شرکت، اتفاق بیافتد.

سهام شرکت تسلا تنها در ماه جولای بیش از 40 درصد جهش کرده است. این اتفاق به دنبال آن افتاد که تسلا گفت علی رغم تعطیلی 6 هفته ای تولید، این شرکت توانسته است 90.610 خودرو را به مشتریان خود تحویل بدهد، که این بسیار فراتر از چیزی بود که انتظار می رفت.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 21 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1132

به "شرکت تسلا دهمین شرکت ارزشمند آمریکا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت تسلا دهمین شرکت ارزشمند آمریکا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید