سمیعی: پرسپولیس راه رسیدن به فینال آسیا را آموخته است، دغدغه باشگاه حل مسائل مالی است

به گزارش مجله سرگرمی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس در سال های اخیر، بهتر از همه تیم های آسیایی راه رسیدن به فینال آسیا را آموخته است.

سمیعی: پرسپولیس راه رسیدن به فینال آسیا را آموخته است، دغدغه باشگاه حل مسائل مالی است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، جعفر سمیعی، امروز جمعه با حضور در ورزشگاه شهید کاظمی، در جمع سرخپوشان حضور پیدا کرد و آخرین تمرین کننده اول ایران قبل از اعزام به هند، میزبان بازی های گروه پنجم لیگ قهرمانان آسیا 2021، را به نظاره نشست.

وی در جریان این حضور با بازیکنان نیز گفت وگو کرد. وی در ابتدای صحبت های خود، سال نو را به بازیکنان تبریک گفت و برای همه مردم ایران به ویژه پرسپولیسی ها آرزوی سلامتی، برکت و رهایی از ویروس منحوس کرونا کرد تا همگان بتوانند به روال عادی زندگی خود برگردند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در بخش بعدی صحبت های خود ادامه داد: به شما پیروزی خوب و روحیه بخش برابر نساجی را هم تبریک می گویم. ما امیدواریم با این روندی که در آن قرار دارید، پنجمین قهرمانی پیاپی را نیز از آن خود بکنید. قهرمانی که مثل همه قهرمانی های طول تاریخ پرسپولیس در زمین فوتبال رقم بخورد.

سمیعی اضافه کرد: باشگاه با تلاشی که به کار بست، بهترین شرایط سفر از نظر تشریفات و پرواز را تدارک دیده است اما هنوز از کیفیت میزبانی هندی ها اطلاع نداریم و امیدواریم با توجه به تضمین هایی که کنفدراسیون فوتبال آسیا داده است، بهترین اتفاقات رقم بخورد و هیچ دغدغه ای پیش نیاید. در ارتباط با هتل، در جریان باشید، هتلی در اختیار گرفته ایم، همان است که الریان نیز در آن اسکان می یابد و یکی از بهترین مکان های موجود را در نظر گرفته ایم.

وی خاطر نشان کرد: اطمینان داشته باشید که از دغدغه های مالی تیم و اعضای آن خبر داریم و عمده دغدغه ما در باشگاه نیز حل این مسائل است. راهکارهایی را برای گذر سریعتر از این شرایط در نظر گرفته ایم که امیدواریم زودتر تاثیرگذار شود. در راستای کاهش دغدغه های شما هم، برنامه این است که وقتی در هند به سر می برید، بخش دیگری از مطالبات را به حساب شما واریز کنیم، هرچند نشان داده اید با وجود مسائل هم با تعصب کامل با تمام توان برای پرسپولیس، جنگیده اید. البته شکی نیست که رمز اصلی موفقیت پرسپولیس، هماهنگی، دوستی و اتحاد است. اصولی که از پرسپولیس به هواداران و از هواداران به کالبد پرسپولیس تزریق می شود. قطعا کلید ادامه موفقیت ها نیز همین است. هر روز هم که جلوتر می رویم، این اتحاد و هماهنگی بیشتر می شود و هواداران هم به عنوان نقطه قوت پرسپولیس، در این راستا به ما یاری می کنند.

جعفر سمیعی همچنین از بازیکنان خواست که اگر صحبت یا سوالی دارند در جمع یا با خود ایشان مطرح کنند که در جمعی صمیمانه به چند سوال پاسخ دادند و احمد نوراللهی و امید عالیشاه هم مطالبی را مطرح کردند.

مدیرعامل سرخپوشان در پایان با ابراز امیدواری به دستیابی به موفقیت های بیشتر در سال 2021 و 1400 شرح داد: پرسپولیس در این سال های اخیر، بهتر از همه تیم های آسیایی راه رسیدن به فینال آسیا را آموخته است و امیدواریم به یاری خدا، حمایت هواداران، همت بازیکنان، درایت کادر فنی و تلاش مدیران و پرسنل باشگاه، این بار قهرمانی لیگ قهرمانان توسط پرسپولیس ایران برای فوتبال ایران حاصل شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1610

به "سمیعی: پرسپولیس راه رسیدن به فینال آسیا را آموخته است، دغدغه باشگاه حل مسائل مالی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سمیعی: پرسپولیس راه رسیدن به فینال آسیا را آموخته است، دغدغه باشگاه حل مسائل مالی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید