سمیعی:با وجود همه مسائل، پا پس نکشیده ایم

به گزارش مجله سرگرمی، تهران (پانا) - مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره آخرین شرایط این تیم در لیگ قهرمانان آسیا توضیح داد.

سمیعی:با وجود همه مسائل، پا پس نکشیده ایم

گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، اردوی سرخپوشان ایران در شهر گوا هند ادامه دارد اما هنوز جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه در تهران به سر می برد تا امور اداری و اجرایی را مدیریت کند. سمیعی در تازه ترین صحبت های خود از تلاش های هیئت مدیره برای حل مسائل تیم و باشگاه پرسپولیس ایران پرده برداشت. آخرین حرف های مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را بخوانید:

افتخارمان، غیرت مربیان و بازیکنان است

سمیعی در ابتدا با اشاره به کسب دو پیروزی توسط سرخپوشان در دو دیدار ابتدایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2021 مقابل الوحده امارات و الریان قطر گفت: بابت این افتخارات به بازیکنان، مربیان، اعضای تیم و باشگاه و همچنین طرفداران تبریک می گویم. از هر نظر، شایستگی کسب دو برد را داشتیم و چه بسا اگر شانس همراهی مان می کرد نتایج جذاب تری رقم می خورد. با این حال همه پرسپولیسی ها از نتایج به دست آمده راضی و راضی هستند. حالا دیگر به این باور رسیده ایم که افتخار همه ما، غیرت بازیکنان و مربیان است.

با اردوی تیم در ارتباطم

نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس ایران ادامه داد: در هر روز، بارها با مسئولان باشگاه در گوا تماس می گیرم و از همه اتفاقات در اردو خبر دارم. علیرغم اینکه در تهران مشغول پیش بردن کارهای دیگری هستم اما هرگز مسائل مربوط به اردوی تیم را رها نکرده ام. گاهی بیش از 10 تا 15 تماس با اعضای تیم به خصوص ابراهیم شکوری که کننده تیم مدیریتی در اردو است، برقرار می کنم. این ارتباط باعث می شود از شرایط اردو باخبر باشم.

مسائل میزبانی ادامه دارد

وی گفت: متاسفانه یکسری مسائل از اولین روز حضور تیم در شهر گوا هند به وجود آمد که همچنان ادامه دارد اما مسائلی مثل تغذیه، استفاده از استخر، کیفیت اتاق ها و هتل و... خوب است. در بحث حمل و نقل یا استادیوم و محل تمرین چاره ای نداریم چون ظرفیت شهر گوا بیش از این نیست. همان طور که می دانید مربیان دو تیم دیگر یعنی الریان قطر و الوحده امارات هم به این مسائل اعتراض کرده اند و ما هم صدای اعتراض خود را به گوش مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا و باقی ارگان های تصمیم ساز رسانده ایم. البته این شرایط هیچ ارتباطی به مردم هند ندارد و آنها میزبانی خوب و رفتار مهربانانه ای با اعضای تیم و باشگاه دارند. قبل از هر بازی، تعداد زیادی از کارمندان و کارکنان هتل محل اقامت پرسپولیس مقابل در خروجی جمع می شوند تا تیم مان را تشویق کنند که این هم از لطف و محبت شان است.

گوا سورپرایز لیگ قهرمانان بود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: قبل از شروع مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، پیش بینی صدرنشینی پرسپولیس با وجود کادرفنی و بازیکنان قدرتمندی که داریم، کار سختی نبود اما به عقیده من، تیم فوتبال گوا هند سورپرایز این فصل لیگ قهرمانان آسیا به شمار می رود. با اینکه فوتبال هند در سطح قاره هنوز نتوانسته به عنوان تیمی قدرتمند عرض اندام کند اما گوا پیروز شده از دو حریف نسبتا قدرتمند و متمول مثل الوحده و الریان دو امتیاز بگیرد و در رده دوم جدول بایستد. این موضوع تعیین می کند با تیم سرسختی بازی داریم اما به نقش آفرینی بازیکنان و تفکرات کادرفنی ایمان داریم و انشالله دو برد پیاپی دیگر هم کسب خواهیم کرد.

از دغدغه بازیکنان و مربیان باخبرم

سمیعی گفت: من در تهران مانده ام تا مسائل تیم را مرتفع کنم. از زمانی که وارد باشگاه شدم، تمام تلاشم را به کار بستم تا رابطه خوب و صمیمانه ای بین تیم و باشگاه برقرار کنم و مسائلی که قبل از حضورم وجود داشت، مرتفع شود. حالا مدیریت باشگاه مورد وثوق طرفداران قرار گرفته و طرفداران پرسپولیس می دانند ما حتی یک روز را برای حل مسائل تیم از دست نداده ایم. از دغدغه بازیکنان و مربیان در اردوی هند باخبر هستم و می دانم آنها صبوری به خرج می دهند ولی پرسپولیس از گذشته، مسائلی داشته که نمی توان در یک چشم برهم زدن همه این مسائل را حل کرد. ما باید با منطق و کار فراوان برای حل مسائل قدم برداریم.

نیازمند کمک ارگان ها هستیم

نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس همچنین گفت: در بخش مدیریت و به خصوص در جلسات هیئت مدیره، همه جوانب ممکن برای حل مسائل مالی مورد بحث قرار می گیرد اما منابع درآمدزایی ما بسیار محدود شده و مسائل و بدهی هایی که از گذشته باقی مانده، بار سنگینی را روی دوش باشگاه گذاشته است. من هرگز به دنبال تخریب مدیران پیشین باشگاه پرسپولیس نبودم و حالا هم نمی خواهم بهانه ای بیاورم ولی برای حل یکسری از این مسائل، نیازمند کمک همه ارگان ها هستیم. برخی باشگاه ها به نام باشگاه خصوصی مشغول ارتزاق از منابع دولتی هستند و ما هم می خواهیم بخشی از این منابع را در اختیار بگیریم.

اهالی فوتبال می دانند تیمی که ساخته ایم، توانایی بازگشت به فینال لیگ قهرمانان آسیا را داراست ولی به شرط آن که حمایت شویم. بدون حمایت های جانبی، واقعا کارمان سخت است. در بهمن، اسفند و فروردین ماه، گاهی اوقات جلساتی داشتیم که 8 تا 9 ساعت به طول انجامید. همه اینها برای حل مسائل پرسپولیس بود اما اتفاق ویژه ای رخ نمی دهد و این موضوع باعث رنجش ماست.

خلوت ترین اردوی ممکن را داریم

سمیعی ادامه داد: همین حالا به لیست مسافران ما در گوا هند نگاه کنید؛ اردوی ما با حضور تنها 42 نفر تشکیل شده که فقط 21 بازیکن به همراه 20 نفر شامل کادرفنی، سرپرستی، رسانه ای، ماساژور، تدارکات و یک عکاس در آن حضور دارند. واقعا نمی دانم اردویی کوچک تر از این در گذشته وجود داشته یا نه. تعداد ماساژور و تدارکات زحمتکش تیم مان حتی نسبت به سفرهای داخلی هم کمتر است. هزینه های کمرشکنی هم داشتیم. رقمی بسیار سنگین برای هتل، پرواز و ترانسفرینگ پرداخت کردیم آن هم در شرایطی که با بحران مالی شدیدی دست و پنجه نرم می کنیم. قناعت و تحمل زیادی داشتیم که بابت آن باید از اعضای تیم تشکر و تقدیر کنم ولی ادامه این راستا برای همه ما سخت است و به همین علت می گویم نیاز به دریافت کمک داریم.

امیدواری هدیه ای از سوی خداوند است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ایران در نهایت شرح داد: با همه مسائل موجود، قرار نیست پا پس بکشیم و به راه مان ادامه می دهیم. من معتقدم امیدواری، هدیه ای از سوی خداوند در نهاد بشر است و تا وقتی این هدیه را در اختیار داریم، با شور و شوق بیشتر برای خدمت به پرسپولیس تلاش می کنیم. خداوند را هزاران بار شکر می کنم که در مقابل هجمه ها و شایعاتی که وجود دارند، مورد حمایت طرفداران قرار گرفته ایم و آنها می دانند مدیریت باشگاه تلاش می کند و نسبت به مسائل تیم، بی تفاوت نیست. امیدوارم هرچه زودتر پاداش صبر و تحملی که داریم را دریافت کنیم و با کمک مسئولان امر، روزهای بهتری را بسازیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1617

به "سمیعی:با وجود همه مسائل، پا پس نکشیده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سمیعی:با وجود همه مسائل، پا پس نکشیده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید