خوزستان، تارتار: به مسجدسلیمان آمده ام تا کار کنم و نتیجه بگیرم، پنالتی ما گم شد، فغانی حق ما را نداد

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان تأکید کرد که برای کار کردن و کسب نتیجه به مسجدسلیمان آمده است.

خوزستان، تارتار: به مسجدسلیمان آمده ام تا کار کنم و نتیجه بگیرم، پنالتی ما گم شد، فغانی حق ما را نداد

به گزارش خبرنگاران از مسجد سلیمان، مهدی تارتار در نشست خبری پس از تساوی بدون گل شاگردانش مقابل تراکتور تبریز گفت: قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم، می خواستم یک گلایه محبت آمیز داشته باشم. روز گذشته هر طور که بود ساعت 19 خودم را به نشست خبری رساندم، ولی هیچ کس اینجا نبود. وارد زمین شدم و یکی از دوستان گفت به نشست خبری نمی آیی، گفتم کسی در نشست خبری نبود. من آمدم اینجا نتیجه بگیرم و به حمایت شما رسانه های شهر احتیاج دارم. گفتم به داخل زمین می روم و هر وقت خبرنگاران آمدند، من را صدا کنید. برای همین می خواستم گلایه کنم، چون تازه به این شهر آمدم تا کار کنم، نتیجه بگیرم و برای خودم هم رزومه جمع کنم. نیامدم فقط قرارداد امضا کنم و بروم. این همه کار کردیم، بازیکن آورده ایم تا آبرو جمع کنیم.

وی اضافه کرد: ما کمی با استرس کارمان را دنبال کردیم و در دقیقه 25 مجبور شدیم تعویض کنیم تا شرایط را تغییر بدهیم. خدا را شکر بازی پایاپای شد و آنها هم باتجربه بودند، هم در خلق موقعیت و هم در حین بازی خوب بودند. در قیاس مسائل اقتصادی هم با هم قابل مقایسه نیستیم و حتی پول یک بازیکن آنها به اندازه هزینه تمام کادرفنی و بازیکنان ماست. فقط از علیرضا فغانی که بهترین داور کشور است، انتظار داشتم در صحنه ای که خطا شد حق تیم ما را می داد و به نظرم پنالتی تیم ما گم شد و می توانستیم سه امتیاز را بگیریم، اما باید بگویم تیم تراکتور هم تیمی قابل احترام است.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: تیم ما تغییرات زیادی داشته است و باید این تیم را هماهنگ کنیم. انصافاً قرعه سختی داریم و با تراکتورسازی، استقلال و پدیده باید در ابتدای لیگ بازی کنیم. شاید ساده ترین بازی ما با صنعت نفت باشد که آن هم خارج از خانه است. با این حال ما دو سه جای خالی هم در لیست مان داریم که می توانیم تیم را تقویت کنیم و از طرفی باید شکیبا باشیم و کار را جلو ببریم.

تارتار درباره عملکرد دروازه بان جوان تیمش گفت: حبیب آینده روشنی دارد و ضمن اینکه باید از مربی دروازه بان های مان نیز تشکر کنم که در 45 روز گذشته خیلی خوب با جوان های ما کار نموده است. ما امروز جوان های زیادی در زمین داشتیم و پنج بازیکن زیر 23 سال در زمین داشتیم که می توانند آینده این تیم را تضمین نمایند و نگرانی بابت آینده نداشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 31 شهریور 1398 شناسه مطلب: 289

به "خوزستان، تارتار: به مسجدسلیمان آمده ام تا کار کنم و نتیجه بگیرم، پنالتی ما گم شد، فغانی حق ما را نداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوزستان، تارتار: به مسجدسلیمان آمده ام تا کار کنم و نتیجه بگیرم، پنالتی ما گم شد، فغانی حق ما را نداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید