برنلی 2 - 4 چلسی؛ خرید جدید بالاخره به درد خورد!

به گزارش مجله سرگرمی، چلسی پیروز شد با ارائه یک نمایش فوق العاده و با نتیجه 2-4 برنلی را مغلوب کند.

برنلی 2 - 4 چلسی؛ خرید جدید بالاخره به درد خورد!

به گزارش گروه ورزشی مجله سرگرمی، چلسی که زیر نظر فرانک لمپارد در هفته های اخیر تبدیل به تیم بسیار آماده ای شده، امروز با هت تریک و درخشش کریستن پولیسیچ که در ابتد پیروز شد با نتیجه 2-4 برنلی را شکست داده و به هفتمین پیروزی متوالی خود در تمامی رقابت ها دست یابد.

در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و جریان مسابقه بیشتر در میانه میدان دنبال شد، اما چلسی در دقیقه 20 به گل اول دست یافت.

اشتباه لوتون در میانه میدان باعث شد کریستن پولیسیچ صاحب فرصت شده و با سرعت به محوطه جریمه برسد و با ضربه ای زمینی و دقیق گل اول از گوشه محوطه را به ثمر برساند.

در دقیقه 27 و روی پاس ویلیان، کریستن پولیسیچ می توانست باز هم دروازه برنلی را باز کند اما پوپ با عکس العمل خود مانع رخ دادن این اتفاق شد. دقایقی بعد و روی ارسال متئو کواچیچ، این بار مونت صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه سر او راهی به دروازه برنلی نیافت.

اما در دقیقه 45 چلسی به گل دوم دست یافت. کریستن پولیسیچ این بار با حرکت انفرادی وارد محوطه جریمه شده و با ضربه ای زمینی زننده گل دوم تیمش لقب گرفت.

اما چلسی نیمه دوم را نیز هجومی شروع کرد و در دقیقه 55 به گل سوم هم دست یافت. ارسال مونت از روی نقطه کرنر با ضربه سر تماشایی کریستن پولیسیچ با پشت سر همراه شد و این ستاره آمریکایی هت تریک خود را کامل کرد.

اما این سرانجام کار نبود و چلسی در دقیقه 59 به گل چهارم هم دست یافت. روی پاس تامی آبراهام، ویلیان در گوشه محوطه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای زمینی و دقیق گل چهارم را به ثمر رساند.

در دقیقه 68 ویلیان فرصت خوبی برای زدن گل پنجم چلسی داشت، اما ضربه او به مدافعان برنلی برخورده کرد. در دقیقه 77 و با متوقف شدن هودسون اودوی، چلسی صاحب یک ضربه پنالتی شد اما داور بعد از بازبینی صحنه رای خود را تغییر داد.

اما در دقیقه 86 برنلی یکی از گل های خورده را جبران کرد. رودریگز پشت محوطه صاحب فرصت شده و با یک ضربه خیره کننده و فوق العاده پیروز شد دروازه کپا را باز کند.

اما این سرانجام کار نبود و برنلی در دقیقه 89 به گل دوم هم دست یافت. این بار مک نیل پشت محوطه صاحب فرصت شد و او نیز با ضربه ای تماشایی دروازه بان چلسی را مغلوب کرد. اما در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و چلسی با نتیجه 2-4 برنلی را مغلوب کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 آذر 1398 بروزرسانی: 23 آذر 1398 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 523

به "برنلی 2 - 4 چلسی؛ خرید جدید بالاخره به درد خورد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنلی 2 - 4 چلسی؛ خرید جدید بالاخره به درد خورد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید