این استخر رو باز جنجالی متعلق به کیست؟

به گزارش مجله سرگرمی، نوار ساحلی در اختیار مجتمع رفاهی شرکت نفت محمودآباد به طول 2600 متر اواخر شهریور امسال، با دستور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آزادسازی شد، اما یک استخر روباز متعلق به این مجتمع که با هدف شنای امن و جلوگیری از غرق شدن میهمانان در کنار ساحل ساخته شده بود هنوز آزاد نشده.

این استخر رو باز جنجالی متعلق به کیست؟

به گزارش باشگاه خبرنگاران، به گفته مسئولان مجتمع نفت 25 متر از این استخر اکنون در حریم 60 متری دریا قرار گرفته است، اما لوله ها و تاسیساتی که آب را به این استخر هدایت می کردند جمع آوری شده و هر زمانی دستور تخریب صادر شود این استخر نیز از کنار ساحل جمع آوری می شود.

حسینی رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان محمودآباد گفت: 40 متر از این استخر در حریم دریا قرار گرفته است و هنوز جمع آوری نشده.

به گفته او بین استخر و ساحل دریا لوله ها و داربست های بود که آب دریا را به سمت استخر هدایت می کردند که جمع آوری کردند، اما سازه استخر همچنان پابرجا است.

مجتمع تفریحی، ورزشی، اقامتی نفت محمود آباد با250 هکتار مساحت در سال 1339 خریداری و سال 1374 بهره برداری شد و با 509 واحد اقامتی و مراکز تفریحی و ورزشی تا پیش از شیوع کرونا، علاوه بر میزبانی سالانه از حدود 60 هزار نفر، مکانی برای برگزاری کنفرانس ها و نشست های ملی نیز است.

به گفته رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان محمودآباد مسئولان مجتمع دو هفته قبل در جلسه ای با حضور دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان برای جمع آوری این سازه 45 روز مهلت خواسته بودند، اما بعدا اعلام کردند این تاریخ فعلا منتفی است.

منبع: فرارو
انتشار: 19 خرداد 1401 بروزرسانی: 19 خرداد 1401 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 2065

به "این استخر رو باز جنجالی متعلق به کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این استخر رو باز جنجالی متعلق به کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید