امکان تردد ناوگان و راننده ایرانی به گرجستان فراهم شد

به گزارش مجله سرگرمی، مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان حمل و نقل جاده ای، گفت: طبق تفاهم دو کشور ایران و گرجستان، امکان ورود و تردد ناوگان و راننده ایرانی به گرجستان فراهم شد.

امکان تردد ناوگان و راننده ایرانی به گرجستان فراهم شد

با ما سفر کنید و با تور گرجستان ارزان از زیباترین کشور اروپا دیدن کنید و شهر زیبای تفلیس را ببینید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان حمل و نقل جاده ای، گفت: طبق تفاهم دو کشور ایران و گرجستان، امکان ورود و تردد ناوگان و راننده ایرانی به گرجستان فراهم شد.

هدایتی با اشاره به اینکه پس از شیوع ویروس کرونا در دنیا، ناوگان حمل و نقل بین المللی ایران برای حمل کالا به مقصد کشورهای دیگر، با مسائل زیادی روبرو شد، اضافه نمود: دولت گرجستان هم در این مدت برای ورود ناوگان و راننده ایرانی به آن کشور از اسفندماه سال گذشته محدودیت هایی ایجاد کرد.

وی ادامه داد: این محدودیت در تردد ناوگان ایرانی به گرجستان در سال گذشته، مسائل زیادی برای شرکت های حمل و نقل بین المللی ایرانی و 20 هزار کامیون ایرانی فعال در جهت کریدور (دالان) یاد شده ایجاد نموده بود.

مدیر کل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی اضافه نمود: مکاتبات و رایزنی های متعددی با همکاری وزارت امور خارجه و سفیر جمهوری اسلامی ایران در تفلیس انجام شد که نتیجه آن برگزاری نشست مجازی با مقامات کشور گرجستان در روز دوشنبه این هفته بود.

وی ادامه داد: در مذاکرات مسوولان دو کشور و با توجه به عزم و اراده دو طرف برای همکاری، این محدودیت رفع شد و از روز سه شنبه 13 بهمن، امکان تردد ناوگان دوطرف به قلمروی سرزمینی یکدیگر و ترانزیت دو جانبه میسر شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1455

به "امکان تردد ناوگان و راننده ایرانی به گرجستان فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان تردد ناوگان و راننده ایرانی به گرجستان فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید