افزایش 6 درصدی تولید محصولات پتروشیمی در 10 ماه 99

به گزارش مجله سرگرمی، تهران (پانا) - مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی از افزایش 6 درصدی تولید محصولات پتروشیمی در 10 ماه سال 99 خبر داد و گفت: فرایند تولید در این صنعت با وجود کرونا افزایشی است.

افزایش 6 درصدی تولید محصولات پتروشیمی در 10 ماه 99

به گزارش وزارت نفت، سیدجلال میرهاشمی در مورد تأثیر کرونا بر تولیدات صنعت پتروشیمی اظهار کرد: خوشبختانه با اقدام های اجرا شده، حدود 6 درصد افزایش تولید محصولات پتروشیمی در 10 ماه امسال نسبت به دوره مشابه پارسال محقق شده است. حدود سه درصد از این رشد تولید مربوط به افزایش تولید واحدهای موجود بوده و بخش دیگر هم با توجه به بهره برداری های جدید اجرا شده است.

وی با تأکید بر فرایند افزایشی تولید در صنعت پتروشیمی، اضافه نمود: امیدوارم تولید این صنعت امسال به حدود 61 میلیون تن برسد که بی شک در صورت نبود ویروس کرونا، شاهد رشد بیشتری در تولیدات این صنعت بودیم.

مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی به رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی طی دوران شیوع ویروس کرونا در مجتمع های پتروشیمی اشاره و شرح داد: واحدهای پتروشیمی نیز همکاری بسیار مطلوبی در رعایت الزام های بهداشتی و تولید مواد و وسایل بهداشتی داشته اند.

میرهاشمی به برنامه ریزی برای انجام تعمیرات اساسی واحدهای پتروشیمی در سه ماهه پایانی سال اشاره و شرح داد: با توجه به فصل زمستان و افزایش مصرف گاز، این برنامه سبب شد تأثیر کمبود گاز در صنعت پتروشیمی حداقلی شود و تأثیر زیادی بر فعالیت مجتمع ها نداشته باشد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1495

به "افزایش 6 درصدی تولید محصولات پتروشیمی در 10 ماه 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 6 درصدی تولید محصولات پتروشیمی در 10 ماه 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید