اعزام جواد خیابانی به توکیو

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، المپیک 2020 شامل بخش های مختلف از جمله مستند های موضوعی، گزارش های تصویری از اردوی تیم ها و ورزشکاران اعزامی کشورمان به المپیک و همچنین حاشیه های مرتبط با کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران، قسمت های موشن گرافیک مربوط به ورزش ایران، استفاده از گرافیک متفاوت در برنامه به همراه مهمانان متعدد به فراخور موضوع هر برنامه است که به تهیه کنندگی بهزاد کاویانی در طول زمان برگزاری این رویداد روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

اعزام جواد خیابانی به توکیو

همچنین یک گروه از عوامل سازمان صداوسیما به توکیوی ژاپن اعزام شده اند تا با دایر کردن دفتر IRIB در مرکز رادیو تلویزیونی این مسابقات در IBC و ارسال تصاویر و اجرای برنامه های مرتبط و گزارش ها المپیک را به تصویر بکشند.

برای اجرای این برنامه تلفیقی از مجریان باتجربه و جوان شبکه سه سیما در نظر گرفته شده اند. از جمله پیمان یوسفی، بهزاد کاویانی، سیدمصطفی حسینی، بهنام مهدیزاده در تهران و جواد خیابانی، شهاب قاسمی در توکیو.

همچنین گزارشگران اختصاصی رشته های مختلف مسابقات را برای بینندگان گزارش خواهند کرد. ضمن اینکه گزارش مسابقات کشتی آزاد و فرنگی را هادی عامل، گزارشگر کشتی کشورمان مستقیما از سالن محل برگزاری مسابقه در توکیو انجام خواهد داد.

پخش برنامه المپیک 2020 همزمان با آغاز این مسابقات روزانه از حدود ساعت 4 و 30 دقیقه صبح به وقت تهران تمامی مسابقات ورزشکاران و تیم های اعزامی کشورمان به طور کامل زنده پخش خواهد شد و این فرایند تا پایان رقابت های روز یعنی تا حدود ساعت 17 ادامه می یابد. همچنین در ساعات انتهایی شب حدود ساعت 23 و 30 دقیقه یک برنامه حدود 100 دقیقه ای با بخش های مختلف شامل آیتم های تولیدی، گزارش های مختلف و مرتبط، های لایت روزانه، همراه با حضور مهمانان و کارشناسان مختلف پخش خواهد شد. ضمن اینکه هر شب و به طور مستمر در این برنامه ارتباط مستقیم تصویری با دفتر توکیو برقرار شده و آخرین گزارش ها و تصاویر رقابت از طریق گروه اعزامی به المپیک پخش خواهد شد.

برنامه المپیک 2020 از طریق پیمان قانع طراحی و اجرا می شود. این دکور در استودیو 11 سازمان صداوسیما روی آنتن می رود.

همچنین در این برنامه موسیقی های اختصاصی هنرمندانی همچون حجت اشرف زاده که منحصرا برای استفاده در المپیک 2020 تولید و اجرا کرده اند، پخش خواهد شد.

اولین قسمت این برنامه روز جمعه (اول مردادماه) همزمان با آغاز المپیک و مراسم افتتاحیه از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 6 مرداد 1400 بروزرسانی: 6 مرداد 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1742

به "اعزام جواد خیابانی به توکیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعزام جواد خیابانی به توکیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید