آزادراه های کرج-تهران و کرج-قزوین پرترافیک ترین جاده های ایران است

به گزارش مجله سرگرمی، مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر دوربین های نظارت تصویری ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده گلدشت و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک نشان می دهد

آزادراه های کرج-تهران و کرج-قزوین پرترافیک ترین جاده های ایران است

به گزارش گروه اقتصادی مجله سرگرمی، ایمان محرابی نیا، در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: در حال حاضر تردد در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه ، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در راستا رفت و برگشت روان است.

وی ادامه داد: دوربین های نظارت تصویری ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده گلدشت و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک نشان می دهد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها از بارش باران در برخی از محورهای استان مازندران خبر داد.

محرابی نیا اضافه نمود: بر اساس اطلاعات سامانه های ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

* کاهش 7 درصدی ترافیک راه ها/جاده بین ساعات 3 تا 4 خلوت ترند

وی اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد 2273 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 6.8 درصد کاهش دارد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

* انسداد 6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها بیان نمود: در حال حاضر جاده شهداد-نهبندان در استان کرمان، جاده خرم آباد-پل دختر در استان لرستان، محور فنوج-اسپکه واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان، محور قزوین-همدان در کیلومتر 110 ، محور فرعی شمشک-دیزین و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

* انسداد محور فیروزکوه-سمنان در روزهای 16 و 17 تیر

محرابی نیا اضافه نمود: محور فیروزکوه-سمنان در گذرگاه امیریه در استان تهران، از 16 تیر تا 17 تیر 99، از ساعت 23 تا 5 صبح روز بعد، به دلیل اجرای عملیات تعمیرات ریل راه آهن، از ابتدای محور از شهرستان فیروزکوه به سمت سمنان مسدود بوده و تردد از راستا جایگزین آبسرد-ایوانکی با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت : محور هراز محدوده گالری امام زاده هاشم از ساعت 8 روز شنبه هر هفته تا ساعت 12 روز چهارشنبه هر هفته به صورت 24 ساعته غیر از ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرایی عملیات بهسازی گالری امام زاده هاشم راستا شمال به جنوب از محدوده آبشار مسدود است و تردد از راستا جایگزین تونل مشاء انجام می شود.

* آزادراه های کرج-تهران و کرج-قزوین پرترافیک ترین جاده ها

محرابی نیا گفت: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه کرج-تهران، آزادراه کرج-قزوین و آزادراه قزوین-کرج ثبت شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1114

به "آزادراه های کرج-تهران و کرج-قزوین پرترافیک ترین جاده های ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادراه های کرج-تهران و کرج-قزوین پرترافیک ترین جاده های ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید