کشور ها مانع تصاحب شرکت های اروپایی توسط چینی ها شوند

به گزارش مجله سرگرمی، مسئول رقابت اتحادیه اروپا طی مصاحبه ای گفت کشور های عضو این اتحادیه باید با خرید سهام در شرکت های اروپایی از تملک آن ها توسط چینی ها جلوگیری نمایند.

کشور ها مانع تصاحب شرکت های اروپایی توسط چینی ها شوند

با ما سفر کنید و با تور دور اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش گروه مالی مجله سرگرمی به نقل از فایننشیال تایمز، مارگارت وستاگر، مسئول رقابت اتحادیه اروپا، طی مصاحبه ای گفت: کشور های عضو اتحادیه اروپا باید به وسیله خرید سهام شرکت ها، با تهدید تملک آن ها توسط چینی ها مقابله نمایند.

در حالی وستاگر این اظهارات را مطرح نموده که اتحادیه اروپا در حال طراحی بسته حمایت از شرکت ها در برابر تبعات شیوع ویروس کرونا است.

این مقام اروپایی تاکید نمود: ما هیچ مسئله ای از نظر رویکرد دولت ها به عنوان بازیگران بازار، نداریم. اگر آن ها بخواهند از تملک شرکت ها توسط چینی ها، جلوگیری نمایند و اگر شاهد عرضه سهام شرکت ها باشیم.

وی ادامه داد: خیلی مهم است که مقامات نسبت به این تهدید مطلع باشند و بدانند که خطر جدی وجود دارد که شرکت هایی که آسیب پذیر هستند، در معرض تملک توسط چینی ها قرار دارند.

وستاگر گفت: شرایط به گونه ای است که ما لزوم به دست دریافت سهام شرکت ها توسط کشور های عضو را احساس می کنیم و بنابراین به شدت روی این قضیه، در حال کار هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 13 خرداد 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 965

به "کشور ها مانع تصاحب شرکت های اروپایی توسط چینی ها شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشور ها مانع تصاحب شرکت های اروپایی توسط چینی ها شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید