کسانیکه می گویند لیگ ادامه یابد خودخواه هستند

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه تراکتور، رشید مظاهری در مورد شرایط تمریناتش در این روزها، اظهار کرد: با توجه به شیوع کرونا و برای این که اعضای خانواده ام را در معرض خطر قرار ندهم، سال جاری در تعطیلات عید نوروز به گچساران سفر نکردم و در تبریز حضور دارم و بر اساس برنامه دقیق، تمریناتم را به همراه همسرم انجام می دهم و گاهاً دو جلسه در طول روز تمرین می کنم و فشار کافی روی بدنم می آورم.

کسانیکه می گویند لیگ ادامه یابد خودخواه هستند

وی با بیان این که نهایت تلاشم را برای حفظ آمادگی بدنی انجام می دهم، اظهار داشت: البته این نکته را نباید فراموش کنیم که هیچ تمرینی، نمی تواند جایگزین تمرینات گروهی در زمین چمن و زیر نظر سرمربی باشد.

دروازه بان تراکتور ضمن توصیه به مردم برای ماندن در خانه تأکید کرد: هرگونه صحبت در مورد کرونا، تکراری شده است. من از مردم می خواهم که خودشان به فکر سلامتی شان باشند و در خانه بمانند. روزانه خبرهای مختلفی می خوانم و می دانم که عده ای برای کسب روزی خانواده شان، مجبور به کار کردن در این شرایط هستند؛ چرا که یاری زیادی به معیشت آنان نمی گردد. من از آن عده هم می خواهم که نکات بهداشتی را با حساسیت ویژه رعایت نمایند.

وی در رابطه با نظرش برای ادامه مسابقات لیگ نوزدهم، گفت: نظرات عجیب و پافشاری بعضی از تیم ها برای ادامه مسابقات مهم نیست؛ چرا که سلامتی مردم و ورزشکاران از همه چیز با ارزش تر بوده و بسته شدن پرونده لیگ نوزدهم بدون انتخاب قهرمان، بهترین تصمیم ممکن در شرایط کنونی است. همچنین چهار تیم اول لیگ برتر نیز راهی لیگ قهرمانان آسیا شوند.

دروازه بان ملی پوش تراکتور اظهار داشت: ما پشت سلامت مردم کشورمان ایستاده ایم و هیچ کس پشت کرونا قایم نشده است. این آمادگی را هم داریم که در صورت خاتمه قطعی کرونا و بازگشت کشورمان به شرایط کاملاً عادی، لیگ را ادامه داده و اختلاف امتیاز با صدر جدول را جبران کنیم.

وی یادآور شد: زمان صعود تراکتور به لیگ برتر، این تیم اختلاف 13 امتیازی با صدر جدول را جبران کرد. مطمئن باشید که رسیدن به صدر جدول، دور از دسترس نیست؛ ولی در جهان هیچ چیز به اندازه سلامت ورزشکاران و تماشاگران حائز اهمیت نبوده و کسانی که برای پیگیری مسابقات در این شرایط و یا اعطای جام قهرمانی به یک تیم خاص پافشاری می نمایند؛ خودخواه هستند و اصلاً صلاحیت حرف زدن هم ندارند.

مظاهری تأکید کرد: دلتنگ فوتبال و حضور هودارانمان در استادیوم ها هستم؛ اما بار دیگر تأکید می کنم که خواسته های شخصی مهم نیست و تمام فکر و ذکرمان باید معطوف به حفظ سلامت مردم کشورمان باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 968

به "کسانیکه می گویند لیگ ادامه یابد خودخواه هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسانیکه می گویند لیگ ادامه یابد خودخواه هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید