کدام شرکت ها مجمع بورسی خود را برگزار می کنند؟

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش تجارت نیوز، مروری بر اطلاعات مندرج در وبسایت کدال نشان می دهد، امروز شرکت ها متفاوتی سهامداران خود را به مجامع عادی و فوق العاده دعوت کرده و برخی دیگر نیز از افزایش سرمایه خود خبر دادند.

کدام شرکت ها مجمع بورسی خود را برگزار می کنند؟

بر این اساس، شرکت صنعتی پارس مینو از کلیه سهامداران خود برای شرکت در جلسه مجمع عمومی این شرکت در ساعت 9 و سی دقیقه روی سه شنبه دوم اردیبهشت دعوت به عمل رسانده است. در این جلسه قرار است در خصوص افزایش سرمایه این شرکت تصمیم گیری شود.

دیگر شرکتی که از سهامداران خود برای شرکت در مجمع فوق العاده دعوت به عمل آورده است، شرکت شهد ایران با نماد غشهد بوده که قرار است مجمع عمومی خود را در ساعت 10 صبح روز پنج شنبه 4 اردیبهشت راس ساعت 10 برگزار خواهد شد که دستور جلسه آن تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه است.

شرکت زکشت نیز از آگهی ثبت افزایش سرمایه خبر داده است. بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 15 اسفند 98، افزایش سرمایه شرکت از 200 میلیارد ریال به 300 میلیارد ریال در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسید.

شرکت ایران ترانسفو (بترانس) نیز از برگزاری مجمع عمومی خود در تاریخ 2 اردیبهشت ساعت 10 صبح خبر داد. مجمعی که هدف آن انتخاب اعضای هیات مدیره است.

نماد دیگری که امروز اطلاعیه برگزاری مجمع خود را اعلام کرده است، شرکت صنعتی بهشهر بوده که با نماد غبشهر در بورس فعال است. در این جلسه که قرار از شنبه 6 اردیبهشت برگزار شود، تصویب صورت های مالی منتهی به سال مالی 30 آدر 98 و انتخاب حسابرس و بازرس قانونی شرکت در دستور کار قرار گرفته است.

سیمان خزر نیز یکی دیگر از شرکتهایی است که از سهامداران خود برای شرکت در مجمع عمومی سالیانه این شرکت در تاریخ 17 اردیبهشت دعوت کرده است.

کلیه سهامداران شرکت های فوق می توانند برای مطلع شدن از مکان برگزاری مجامع این شرکت ها و حضور در آنها به منظور مطلعی از آخرین تصمیمات هیات مدیره به وبسایت کدال یا آدرس وبسایت شرکت ها مراجعه کنند.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 14 خرداد 1399 بروزرسانی: 14 خرداد 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 966

به "کدام شرکت ها مجمع بورسی خود را برگزار می کنند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام شرکت ها مجمع بورسی خود را برگزار می کنند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید