نظرسنجی آمریکایی؛ واشنگتن دی سی، بدترین جا برای زندگی است

به گزارش مجله سرگرمی، نتیجه نظرسنجی موسسه یوگاو از آمریکایی ها نشان می دهد، از نظر آنها بدترین جا در این کشور برای زندگی واشنگتن دی سی پایتخت آمریکا است.

نظرسنجی آمریکایی؛ واشنگتن دی سی، بدترین جا برای زندگی است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، در شرایطی که بعد از حمله هفدهم دی ماه سال گذشته طرفداران دونالد ترامپ به کنگره آمریکا، پایتخت این کشور در شرایط امنیتی و حضور نیروهای نظامی واقع شده است، نتیجه یک نظرسنجی نشان می دهد که آمریکایی ها پایتخت کشورشان را بدترین جا برای زندگی می دانند.

طبق نتیجه نظرسنجی موسسه یوگاو، آمریکایی ها نظر بسیار بدی درباره زندگی کردن در واشنگتن دی سی پایتخت این کشور دارند.

بنا بر گزارش راشا تودی، در این نظرسنجی از آمریکایی ها سوال شد که از نظر آنها بهترین مناطق برای زندگی کردن در این کشور کجا است؟

طبق نتیجه این موسسه آمریکایی، واشنگتن دی سی پایتخت آمریکا در رتبه آخر این نظرسنجی نهاده شد و تنها 35 درصد از شرکت کنندگان گفتند که واشنگتن دی سی را مکان خوبی برای زندگی کردن می دانند.

بعد از واشنگتن دی سی، ایالت های آلاباما و می سی سی پی با 38 درصد و نیوجرسی با 39 درصد آرای نظرسنجی، در رده های بعدی بدترین مناطق زندگی در آمریکا نهاده شدند.

نظرسنجی یوگاو از مجموع 1211 بزرگسال آمریکایی طی روزهای 12 تا 15 مارس (22 تا 25 اسفند ماه 1399) گرفته شده است.

انتشار نتیجه این نظرسنجی در شرایطی اجرا شده که به رغم گذشت بیش از سه ماه از حمله طرفداران دونالد ترامپ به جلسه کنگره آمریکا برای تایید پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری که حداقل پنج کشته برجا گذاشت، شرایط امنیتی در پایتخت همچنان پابرجاست.

پیش از این مقام های آمریکایی گفتند که از بیم تهدی افراط گرایان دست راستی داخلی، وضع امنیتی در واشنگتن دی سی ادامه می یابد و نظامیان در پایتخت باقی می مانند. (جزئیات بیشتر).

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 17 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1604

به "نظرسنجی آمریکایی؛ واشنگتن دی سی، بدترین جا برای زندگی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظرسنجی آمریکایی؛ واشنگتن دی سی، بدترین جا برای زندگی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید