موضوع شهرسازی سفارت تایلند حل و فصل شد

به گزارش مجله سرگرمی، خبرگزاری خبرنگاران- علی محمد سعادتی در ملاقات صمیمانه با سفیر تایلند از حل و فصل موضوع شهرسازی طرح شده از سوی این سفارتخانه اطلاع داد.

موضوع شهرسازی سفارت تایلند حل و فصل شد

با تور تایلند لحظه آخری از زیباترین کشور جنوب شرقی آسیا دیدن کنید و شهرهای زیبای بانکوک، پوکت و پاتایا را ببینید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، در آستانه نوروز 1400، ملاقات صمیمانه ورا ووت پونگ پرا پاپانت، سفیر کشور تایلند با علی محمد سعادتی، شهردار منطقه 12 در دفتر شهردار این منطقه صورت گرفت.

بر اساس این گزارش در این ملاقات نخست به طرح موضوع شهرسازی سفارتخانه تایلند پرداخته شد که سعادتی دراین باره شرح داد: ما بعد از اینکه نقشه های اصلاح شده بنای مورد نظر را دریافت کردیم، طی نامه ای نقشه ها را به سفارت تایلند ابلاغ خواهیم کرد و در این نامه شرح خواهیم داد که توافق برای ساخت وساز در سفارت تایلند به چه صورت حاصل شده و این می تواند مبنایی برای انعکاس این موضوع به کشور تایلند باشد.

وی با ابراز اطمینان از اینکه آنالیز های شهرداری منطقه در کمال صحت، دقت و با حفظ امانت صورت خواهد گرفت، اضافه نمود: نسبت به همکاری های شهرداری منطقه با سفارت تایلند در این زمینه تردید نکنید و نگرانی نداشته باشید.

سفیر تایلند نیز ضمن قدردانی از نتایج مثبت این ملاقات در این حوزه بر ضرورت همکاری و تبادل اطلاعات بین دو کشور در زمینه تجارب و تخصص های مدیریت شهری تأکید کرد و با اشاره به درخواست این سفارتخانه از شهرداری تهران برای ایجاد باغ تایلندی در این منطقه گفت: امید است این باغ به نشانه دوستی دو کشور در منطقه 12 پایتخت که سفارتخانه تایلند نیز در آن قرار گرفته است، جانمایی گردد.

سعادتی نیز با اعلام آمادگی برای خرید زمینی در منطقه به منظور ایجاد این باغ گفت: به امید خدا عملیات احداث و تجهیز پارک را هم می توانیم طی تفاهم نامه ای با کشور تایلند به وسیله سفارت این کشور به انجام برسانیم که این اقدامات ظرف یک یا دو ماه آینده صورت خواهد گرفت.

وی خرید و اختصاص فضا برای ایجاد باغ تایلندی در منطقه 12 را نشان دهنده علاقه مندی و استقبال مدیریت شهری از ایجاد نمادی برای گسترش روابط محبت آمیز دو کشور دانست و بیان نمود: در این باغ، یکی از ویژگی های بومی کشور تایلند که ساخت پارک و بوستان های جذاب و متنوع است، به نمایش گذاشته می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 11 فروردین 1400 بروزرسانی: 11 فروردین 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1535

به "موضوع شهرسازی سفارت تایلند حل و فصل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موضوع شهرسازی سفارت تایلند حل و فصل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید