مجید خراط ها به یک بیماری نادر مبتلا شده است

وب سایت فرادید: مجید خراط ها از خوانندگان پاپ کشورمان است که هوادار های خاص خود را دارد. طرفداران به او لقب سلطان احساس داده اند.

مجید خراط ها به یک بیماری نادر مبتلا شده است

نوشته ای که یکی از طرفداران مجید خراط ها

در کنسرتش به دست دارد و رویش نوشته است: سلطان احساس

این خواننده که دو دهه ای است در عرصه موسیقی پاپ فعالیت می نماید معمولا خبر های عجیب و غریبی درباره اش منتشر می گردد. اما این بار خبر در صفحه رسمی اینستاگرامش آمده است. ادمین این صفحه نوشته است که مجید خراط ها این روز ها حال و روز خوشی ندارد. ظاهرا او دچار اختلال در بینایی و سردرد های شدیدی شده است.

بیماری عجیب و غریب مجید خراط ها چیست؟

آن طور که در صفحه اینستاگرام مجید خراط ها آمده او به دلیل درد چشم، تاربینی مطلق و سردرد های شدید از نظر روحی و جسمی بهم ریخته است.

گویا این خواننده مدتی قبل مبتلا به ناراحتی چشم شده و به پزشک مراجعه می نماید. اما پزشک معالج تشخیص غلط داده و داروی اشتباهی برای خراط ها تجویز می نماید. در نتیجه وضعیت این خواننده پاپ بدتر شده و او در بیمارستان بستری شده است.

پستی که در صفحه شخصی مجید خراط ها منتشر شده است

پزشکان متخصصی که بعدا مدارک پزشکی مجید خراط ها را دیده اند، احتمال داده اند که او دچار نوعی بیماری نادر چشمی شده و اعصاب بینایی اش ملتهب شده است. پزشکان به خراط ها گفته اند برای این که درمان گردد در معرض هیچ نوع پارازیت و امواج رادیویی قرار نگیرد.

ادمین صفحه اینستاگرام خراط ها از طرفداران این هنرمند خواسته است که از عیادت و مراجعه به بیمارستان خودداری نمایند.

شایعه ابتلا به بیماری سرطان مجید خراط ها

سال 94 در آستانه انتشار دومین آلبوم رسمی مجید خراط ها با نام دارم میرم، یک شایعه پخش شد. گفتند که خواننده جوان به بیماری سرطان مبتلا شده است.

البته انتشار این شایعه زیر سر خود خراط ها بود. خواننده پاپ در صفحه رسمی اش در یکی از شبکه های اجتماعی عکسی از خودش گذاشته بود با مو و صورت تراشیده در لباس بیمارستان. در شرح این عکس نوشته شده بود: دارم میرم.

طرفداران مجید خراط ها با دیدن عکس جدید وی نگران شده و به دنبال اطلاعات بیشتر در خصوص وضعیت سلامت خواننده محبوب شان بودند. تا این که معلوم شد یکی از آهنگ های آلبوم جدید خراط ها، آهنگی است به نام دارم میرم. عکسی هم که در صفحه این خواننده منتشر شده بود مربوط به موزیک ویدئوی این آهنگ بود که برای حمایت از بیماران سرطانی درست شده بود.

به نظر می رسد گاهی مجید خراط ها دست به شیطنت هایی می زند که باعث راه افتادن شایعات در خصوصش می گردد.

با این حال خودش از این همه شایعه و جوی که برایش درست شده، گله نموده است. جایی گفته است که یک بار دو نفر از طرفدارانش، او را در خیابان دیده و از دیدنش شوکه شده اند. آن ها به خراط ها گفته اند که شنیده بودند او اقدام به خودکشی نموده و فوت نموده است.

مجید خراطها: از انتشار آلبوم زیرزمینی تا رسمی

مجید خراط ها متولد سال 1364 در تهران است. او فعالیتش را در موسیقی ابتدا به صورت زیرزمینی و غیر رسمی در دهه 80 آغاز کرد. اولین آلبوم این خواننده به نام تنهاترین تنها در سال 84 به صورت غیررسمی به بازار موسیقی آمد.

او تا انتها دهه 80 چند آلبوم و تعدادی تک آهنگ به صورت زیرزمینی منتشر کرد.

دیگه میرم اولین آلبوم رسمی خراط ها با مجور وزارت ارشاد بود که در سال 1391 به بازار آمد. مدتی بعد هم او آغاز به برگزاری کنسرت کرد. آخرین آلبوم این خواننده با نام دارم میرم در سال 1394 منتشر و بعد از آن هم تعدادی تک آهنگ از او منتشر شده است.

خراطها، سبک خودش را شبیه آدل می داند

بیشتر آهنگ های مجید خراطها، مضمونی عاشقانه و تمی غمگین دارند. او به همین دلیل می گوید که من یک خواننده کوچه و بازاری نیستم. خراط ها در مصاحبه ای گفته است که ترسی از غم ندارد و غم و اندوه بخشی از وجودش است. برای همین دوست ندارد آهنگ های کوچه و بازاری شاد بخواند.

همچنین خراط ها مدتی قبل در گفت و گویی با زهرا عاملی گفته بود که او در سطح آدل (خواننده معروف انگلیسی) می خواند و نباید آهنگ هایش را با هر خواننده ای مقایسه بنمایند. این مصاحبه در فضای مجازی باعث واکنش های بسیاری شد.

برای این خواننده جوان کشورمان آرزوی صحت و سلامت می کنیم. امیدواریم که هر چه زودتر با آهنگ های جدید به عرصه موسیقی پاپ برگردد.

منبع: برترین ها
انتشار: بروزرسانی: 11 مرداد 1398 شناسه مطلب: 227

به "مجید خراط ها به یک بیماری نادر مبتلا شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجید خراط ها به یک بیماری نادر مبتلا شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید