مجیدی: خودتان را خسته نکنید، هم جام می گیرم هم سهمیه

به گزارش مجله سرگرمی، فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال در مصاحبه با رسانه رسمی باشگاه استقلال درباره شرایط این روزهای آبی پوشان توضیحاتی را ارائه داد:

مجیدی: خودتان را خسته نکنید، هم جام می گیرم هم سهمیه

استقلال در شروع مجدد لیگ برتر عملکرد خوبی نداشته است. البته تعداد زیادی از بازیکنان موثر تیم شما مصدوم هستند. آیا صرفا دلیل نتایج استقلال به این موضوع مربوط می شود؟

حتی اگر خدایی نکرده 18 بازیکن لیست بزرگسال استقلال هم مصدوم شوند، بازهم در شأن استقلال بزرگ نیست که بخواهیم باختن و نبردن را با این شرایط توجیه کنیم. (البته به دلیل اشتباه باشگاه در ابتدای فصل و نیم فصل امکان استفاده از بازیکنان امید هم وجود ندارد.) اینکه دیاباته در دور برگشت فقط در دو بازی مقابل الکویت و الریان حضور داشته، فرشید اسماعیلی را به طور کامل در نیم فصل دوم تا به امروز در اختیار نداشتیم و یا 8 بازیکن ما مصدوم هستند، اینها هیچکدام نباید بهانه ای برای یکی از پرافتخارترین تیم های آسیا باشد.

درباره شرایط بدنی شاگردان شما هم اظهارات متفاوتی وجود دارد. در این مورد چه نظری دارید؟

استقلال در دو بازی گذشته مشکل بدنی نداشته و آنها که این مسائل را مطرح می کنند، نظراتشان کارشناسی نیست. حتی شنیدم بازیکنان فولاد به بازیکنان ما گفته بودند که چطور در گرمای اهواز و در این فصل از سال اینقدر خوب می دوید. آمار تیم از نظر شرایط بدنی را مدام بررسی می کنیم و تحت هیچ عنوان شرایط تیم از این نظر نگران کننده نیست.

گفته می شود که رابطه بین شما با باشگاه، رابطه سردی است و ارتباط خوبی با احمد سعادتمند ندارید.

همه می دانند که رابطه مجموعه تیم با مدیریت جدید، شروع خوبی نداشت. بعضی انتقادها مطرح شد، اما در گذر زمان شرایط تغییر کرد و با مدیری آشنا شدیم که شغلش را دوست دارد، وقت زیادی برای استقلال می گذارد و در تلاش است که روزهای بهتری را رقم بزند. رابطه حرفه ای و خوبی هم بین من و سعادتمند وجود دارد. باید به همه آنهایی که دلشان را برای شکستن این استقلال صابون زده اند، بگویم که ناامیدتان خواهیم کرد.

جز چند استوری و پست، در تعطیلی 70 روزه کرونا و تا به امروز هیچ مصاحبه ای انجام ندادید. دلیل خاصی داشته؟ از سوی دیگر بعضی ها هم درباره اینستاگرام و محبوبیت شما صحبت می کنند.

به نظرم حرف زدن اثر خودش را از دست داده است. خیلی ها دارند مصاحبه می کنند و آنقدر حرف غلط می زنند و شایعه و حرف و حدیث می سازند که هر نکته مهمی اثرش فقط 24 ساعت است و فوری فراموش می شود. در این فضا باید حداقل کمتر حرف بزنی تا شاید حرف به درد بخوری به ذهنت برسد. درباره محبوبیت هم کسانی حرف می زنند که حتی با سابقه زیاد نتوانستند در دل مردم جای بگیرند! من به این حسادت ها عادت کردم. سابقه داشته به ورزشگاه رفتند و کسی تشویق شان نکرده و بعد طلبکار شدند که چرا کسی اسم شان را در ورزشگاه صدا نکرده؟! به من چه ارتباطی دارد که با 200 بازی ملی در کوچه و خیابان و ورزشگاه آنطور که ادعا دارید، تحویل تان نمی گیرند؟ یا اینکه نمی دانم چرا اینقدر اینستاگرام من برای این آقایان مهم است؟ آنقدر که اینها درباره این مسائل سطحی و چیپ حرف می زنند، برای خودم این مسائل مهم نیست.

استقلال چه زمانی از این شرایط رها می شود؟ با توجه به آمار مصدوم ها، به آینده این تیم امیدوار هستید؟

من به این تیم ایمان دارم. می دانید چرا؟ چون در چشم های تک تک بازیکنانم امید و فعل خواستن موج می زند. هیچ اتفاقی نمی تواند ما را از هدف مان دور کند، حتی آمار مصدومیت. بازیکنان استقلال روزهای سختی را گذراندند. بحران ها و شرایط استثنایی اما همه آنها به یک پایان خوب در آخر فصل فکر می کنند. به حاشیه سازان هم که خیلی فعال هستند باید بگویم که برایم مهم نیست چه می گویید. خودتان را خسته نکنید، هم سهمیه می گیرم، هم جام حذفی را و هم در آسیا صعود می کنم.

در استوری آخر نوشته بودید که تک و تنها هستید. منظور خاصی داشتید؟

منظور من تنهایی مقابل شیطنت هاست؛ مقابل آدمهایی که شب بازی با الریان قطر از شدت ناراحتی تا صبح خوابشان نبرد! مقابل بعضی ها که همه وجودشان را حسادت و تنگ نظری گرفته است. من به این فضاها عادت کردم، تسلیم نمی شوم و فقط انگیزه و تلاشم در این شرایط دو برابر شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1115

به "مجیدی: خودتان را خسته نکنید، هم جام می گیرم هم سهمیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی: خودتان را خسته نکنید، هم جام می گیرم هم سهمیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید