حق پخش لیگ قهرمانان هنوز خریدارى نشده، دیدارهای استقلال پخش تلویزیونی می شود؟

به گزارش مجله سرگرمی، پخش مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باید مستقیماً از طریق امضاى قرارداد و توافق با کنفدراسیون فوتبال آسیا صورت پذیرد که این اتفاق هنوز رقم نخورده است.

حق پخش لیگ قهرمانان هنوز خریدارى نشده، دیدارهای استقلال پخش تلویزیونی می شود؟

به گزارش خبرنگاران، پایگاه خبری استاد الدوحه قطر به نقل از پیر کاخیا، رئیس سابق شرکت ورد گروپ در مورد پخش مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نوشته است: توافق جهت پخش مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در خاورمیانه به شکل مستقیم از طریق کنفدراسیون صورت می گیرد و دیگر ارتباطى به شرکت سابق نخواهد داشت چرا که قرارداد قبلی در سال 2020 به پایان رسید.

وى در مورد پخش بازی هاى لیگ قهرمانان آسیا که از هفته آینده آغاز می شود گفت: توافق با AFC به صورت مستقیم صورت می گیرد و از طریق کمیته مالی کنفدراسیون فوتبال آسیا، خصوصاً در مورد بازى هاى منطقه خاورمیانه انجام خواهد شد. بازى هاى لیگ قهرمانان در عربستان به صورت داخلی پخش خواهد شد و فعلاً پخش ماهواره اى براى سایر کشورها انجام نمی شود، چرا که هیچ شبکه اى حق پخش خارج از مرزهاى سعودى را خریدارى نکرده است.

کاخیا اضافه نمود: پخش ماهواره امکان پذیر نخواهد بود، مگر اینکه شبکه بین اسپورت هزینه لازم را پرداخت کند و تا الآن حق پخش تنها مخصوص شرکتی است که از جانب وزارت ورزش عربستان آن را براى پخش داخلی خریدارى کرده است و اجازه پخش ماهواره اى نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگاران؛ علاوه بر تیم فولاد که امشب در دیدار پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به مصاف العین امارات می رود و در صورت صعود باید دیدارهای خود را به میزبانی سعودی ها برگزار کند، استقلال نیز در گروه C حضور دارد، به این ترتیب هنوز مشخص نیست که دیدارهای استقلال پخش زنده تلویزیونی خواهد داشت یا خیر.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1588

به "حق پخش لیگ قهرمانان هنوز خریدارى نشده، دیدارهای استقلال پخش تلویزیونی می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حق پخش لیگ قهرمانان هنوز خریدارى نشده، دیدارهای استقلال پخش تلویزیونی می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید