مجریان یلدایی تلویزیون چه کسانی هستند؟، بهانه&zwnjهای در خانه ماندن

به گزارش مجله سرگرمی، علی ضیا در شبکه یک، پوریا پورسرخ در شبکه دو، باربد بابایی و رضا رشیدپور در شبکه سه، منصور ضابطیان در شبکه آموزش، سروش صحت و حمید گودرزی در شبکه نسیم در شب یلدا میزبان مردم می شوند.

مجریان یلدایی تلویزیون چه کسانی هستند؟، بهانه&zwnjهای در خانه ماندن

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه سیما خبرنگاران از مهر، شب یلدا یکی از شب های آیینی است که تلویزیون هر ساله با تدارک ویژه ای به استقبال آن می رود. این شب سال جاری و همزمان با شیوع کرونا شکل خاصی به خود گرفته است و در این روز و شب هایی که ممنوعیت ترددها، محدودیت بیشتری برای مردم و خانواده ها به وجود آورده تلویزیون است که می تواند جای خالی خانواده ها و دورهمی های خانوادگی را پر کند.

تلویزیون به رسم هرساله برنامه های مختلفی را در این شب در نظر گرفته است که هنوز جزئیات هیچ یک تعیین نیست با این حال به نظر می رسد در بعضی از شبکه ها تدارک ویژه تری برای سرگرمی مردم در بلندترین شب سال در نظر گرفته شده است؛ تدارکی که هم بازگشت برنامه های قدیمی چون رادیو هفت و قندپهلو را در بر می گیرد و هم برنامه های روتینی که قرار است با یک اجرای ویژه میزبان مخاطب شوند را شامل می گردد.

شبکه یک؛ علی ضیا و فرمول یک

برنامه فرمول یک از دهم آذر روی آنتن شبکه یک سیما رفته است و با آیتم های جدیدی این شب ها میزبان مخاطبان است. این برنامه قرار است تدارکی برای شب یلدا هم داشته باشد که احتمالاً با آیتم ها و بخش های مختلفی همراه است.

شبکه دو؛ ویژه برنامه ایرانیش

ایرانیش این شب ها در قالب مسابقه برای مخاطبان پخش می گردد برنامه ای که پوریا پورسرخ مجری و احسان ارغوانی تهیه نماینده آن است و قرار است این مسابقه هم طی سه شب برنامه ای ویژه در آستانه شب یلدا داشته باشد.

شبکه سه؛ سیم آخر و زوجی نو

همچنین مسابقه سیم آخر به تهیه نمایندگی محمدرضا رضائیان و اجرای رضا رشیدپور دیگر برنامه ای است که قرار است در این شب روی آنتن برود و بخش ها و آیتم هایی در فضای موسیقایی برای شب یلدا تدارک دیده است.

در شبکه سه سیما هم برنامه زوجی نو با اجرای باربد بابایی که به صورت مسابقه برگزار می گردد قرار است تدارکی ویژه این شب ها داشته باشد و در دو شب روی آنتن برود.

شبکه آموزش؛ بازگشت دو برنامه خاطره ساز

شبکه آموزش هم تدارک ویژه ای برای شب های یلدا دیده و قرار است مخاطبان شاهد بازگشت دو برنامه مفرح و خاطره ساز از آنتن این شبکه باشند. قندپهلو برنامه ای در فضای طنازانه و شیرین و مفرح است که با اجرای رضا رفیع مدتی است به فراوری نرسیده و حالا در شب یلدا با یک افتتاحیه روی آنتن می رود.

رادیو هفت با اجرای منصور ضابطیان هم که چند سالی است روی آنتن نبوده حالا دوباره به قاب تلویزیون بازگشته است و شب یلدا با یک ویژه برنامه یلدایی مهمان مخاطبان خواهد شد.

شبکه نسیم؛ از کتاب باز تا شوتبال

در شبکه نسیم هم برنامه کتاب باز طراحی ویژه ای برای شب یلدا انجام داده است. محمدرضا رضائیان تهیه نماینده و سروش صحت مجری این برنامه هستند که البته قرار است در این شب با دیگر مجریان برنامه هم همراه شوند و آیتم های متنوعی برای مخاطبان پخش گردد.

همچنین کودک شو با اجرای حمید گودرزی و شوتبال با اجرای حامد آهنگی و مبینا نصیری از دیگر برنامه هایی هستند که در شب یلدا تدارک ویژه ای دیده اند.

هنوز تعیین نیست دورهمی مهران مدیری در این شب برنامه ای دارد یا خیر با این حال مخاطبان می توانند از ساعت 19 با کتاب باز مهمان شبکه نسیم شوند و تا سرانجام شب و با آخرین برنامه کودک شو در ساعت 23 این شبکه را دنبال نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 دی 1399 بروزرسانی: 19 دی 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1382

به "مجریان یلدایی تلویزیون چه کسانی هستند؟، بهانه&zwnjهای در خانه ماندن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجریان یلدایی تلویزیون چه کسانی هستند؟، بهانه&zwnjهای در خانه ماندن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید