ماد شگفت انگیز فال اوت: لندن بهار سال آینده عرضه خواهد شد

به گزارش مجله سرگرمی، اگر شما از هواداران بازی های شرکت بتسدا (Bethesda) باشید می دانید که این عناوین به خوبی پذیرای ماد (Mod) هستند. به همین علت برای برخی از بازی های بتسدا مثل فال اوت 4 (Fallout 4) و اسکایریم (Skyrim) مادهای بسیار زیادی عرضه و ساخته شد و همین باعث شد که این بازی ها همچنان زنده بمانند و خسته کننده نشوند.

ماد شگفت انگیز فال اوت: لندن بهار سال آینده عرضه خواهد شد

بازی فال اوت 4 یکی از محبوب ترین بازی های شرکت بتسدا بود. این بازی نه تنها یک عنوان نقش آفرینی قدرتمند بود بلکه مادهای بسیار زیادی هم برای آن عرضه شد که توانست محبوبیت آن را چندین برابر بیشتر کند. جامعه هواداران فال اوت 4 به خوبی از این بازی پشتیبانی نموده و از مادها نیز استقبال کردند تا بازی همچنان دوام آورده و محبوبیت خود را حفظ کند.

یکی از مادهایی که چندین سال در حال ساخت است، ماد فال اوت لندن (Fallout: London) است. این ماد حدود 5 سال در حال ساخت بوده و یکی از بزرگ ترین مادهای ساخته شده برای این بازی است. این ماد به طور کلی دنیای بازی فال اوت 4 را از نو طراحی نموده و شما را به شهر لندن می برد. جایی که با بمب اتم از بین رفته و حال شما با یک محیط کاملاً نو روبرو خواهید بود. این ماد قرار بود در سال 2023 میلادی عرضه گردد ولی با تأخیر روبرو شد و حال یک بازه زمانی عرضه نو برای آن معرفی شده است.

فرآیند ساخت بازی فال اوت لندن اوایل سال 2019 میلادی شروع شد. برای این پروژه نزدیک به 50 سازنده در نظر گرفته شد که در طول این چند سال تعداد سازندگان بیشتر هم شده است. نکت اصلی این ماد ساخت کامل یک دنیای نو است. به این شکل که تیم سازنده کوشش نموده تا دنیای فال اوت 4 را به طور کامل تغییر داده و شهر لندن را در این ماد بازسازی کند.

این ماد به میزان یک بازی کامل گسترده بوده و دارای منطقه ها مهم شهر لندن است. به این شکل که شما از Camden تا Croydon و از Westminster تا Hackney را در این بازی مشاهده خواهید کرد. با توجه به این منطقه ها، ساختمان های بسیار زیبا و خاصی مثل برج ساعت لندن یا خانه مجلس هم در این ماد وجود خواهد داشت. تنها نکته اینجاست که طراحی دنیای بازی به این شکل است که شما با یک لندن مخروبه روبرو خواهید بود.

طبق چیزی که تیم سازنده اعلام نموده، میزان این ماد به میزان نقشه اصلی بازی فال اوت 4 به همراه بسته الحاقی Far Harbor است. در نتیجه هواداران با یک دنیای بسیار گسترده روبرو خواهند بود. همینطور اینکه شما با خصیصه های انگلیسی بسیار زیادی در دنیای این ماد برخورد خواهید کرد که با توجه به شهر آن کاملاً منطقی به نظر می رسد.

شرکت سازنده گفته که ساخت محتوای ماد لندن به اتمام رسیده است. با این حال به علت اینکه تیم سازنده باید تعداد زیادی سلاح به بازی اضافه کند و از طرفی دنیای بازی را به طور کامل از نو طراحی کند، منطقی است که عرضه این ماد به سال 2024 میلادی موکول شده باشد. در کنار این موضوع چندین محتوای ظاهری دیگر نیز به بازی اضافه شده تا دنیای فال اوت لندن یک دنیای بسیار گسترده و دقیق باشد.

یکی دیگر از دلایلی که عرضه فال اوت لندن را با تأخیر روبرو نموده است، مشکلاتی است که برای کشور افراد سازنده این ماد پیش آمده است. در نتیجه این افراد نمی توانند به طور کامل تمرکز خود را روی کامل کردن این پروژه گذاشته و در صورت عرضه زودهنگام فال اوت لندن تجربه خوبی را به کاربران ارائه نمی داد.

تاریخ عرضه نو ماد فال اوت لندن 5 اردیبهشت سال 1403 (24 آوریل سال 2024 میلادی) اعلام شده است. این تاریخ عرضه پس از حساب شدن روزهای آنالیز و آزمایش فال اوت لندن بوده و در این روز این ماد به طور کامل در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت.

نکته مثبت اینجاست که خود شرکت بتسدا نیز قرار است یک به روزرسانی رایگان برای دارندگان بازی فال اوت 4 عرضه کند. این به روزرسانی بازی فال اوت 4 را برای کنسول های نسل نهمی بهینه نموده و در اصل یک آپدیت نسل نو به شمار میرود. حال عرضه این به روزرسانی در کنار ماد فال اوت لندن می تواند یک تجربه فال اوت 4 نو را در اختیار کاربران قرار بدهد. حتی امکان دارد که با استقبال خوب از این ماد، فال اوت لندن به یک بازی جداگانه تبدیل گردد. مثل چیزی که برای بازی شهر از یاد رفته (The Forgotten City) پیش آمد.

منبع: Rockpapershotgun

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 16 دی 1402 بروزرسانی: 16 دی 1402 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 2309

به "ماد شگفت انگیز فال اوت: لندن بهار سال آینده عرضه خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماد شگفت انگیز فال اوت: لندن بهار سال آینده عرضه خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید