سامانه هوشمند مدیریت ارتباط با نیرو های مسلح رونمایی شد

به گزارش مجله سرگرمی، سامانه هوشمند مدیریت ارتباط با نیرو های مسلح با حضور رئیس ستاد کل نیرو های مسلح و وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح در سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع رونمایی شد.

سامانه هوشمند مدیریت ارتباط با نیرو های مسلح رونمایی شد

به گزارش گروه سیاسی مجله سرگرمی، به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع و پستیبانی نیروهای مسلح، نخستین سامانه هوشمند مدیریت ارتباط با نیروهای مسلح با حضور سردارسرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و امیرسرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع رونمایی شد.

این سامانه مشتمل بر چهار زیرسامانه است که در بستر امن اطلاعاتی نیروهای مسلح، موضوعات مرتبط با تجهیزات نظامی و دفاعی را طی فرایندی هوشمند از سطح نیروهای عمل کننده و حوزه های عملیاتی نیروهای مسلح با حوزه آماد و از حوزه آماد با سازمان صنایع دفاع به صورت برخط برقرار می نماید.

طراحی و استقرار این سامانه هوشمند در پی آن است که دقت وسرعت پاسخگویی به مطالبات و درخواست های نیروهای مسلح را افزایش داده و این امکان را فراهم نماید تا نیروهای مسلح فرآیند پاسخگویی به مطالبات خود را به صورت دقیق ردیابی و درآن مشارکت فعال داشته باشند.

این سامانه هوشمند با هدف ارتباط و تعامل تنگاتنگ و لحظه ای در راستای راهبرد ویژه وزارت دفاع برای پشتیبانی از نیروهای مسلح طراحی شده است.

در حال حاضرشرایط بهره برداری از این سامانه هوشمند ارتباطی برای معاونت های آماد نیروهای مسلح مهیا شده است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح همچنین از نمایشگاه توانمندی های سازمان صنایع دفاع بازدید کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 605

به "سامانه هوشمند مدیریت ارتباط با نیرو های مسلح رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه هوشمند مدیریت ارتباط با نیرو های مسلح رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید