خانواده های نظامیان آمریکا نیازمند کمک های غذایی هستند

به گزارش مجله سرگرمی، همه گیری کرونا موجب شده است خانواده های نظامیان آمریکایی هم نیازمند دریافت کمک های غذایی شوند.

خانواده های نظامیان آمریکا نیازمند کمک های غذایی هستند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از صداوسیما، پایگاه اینترنتی روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد پایگاه فورت برگ، بزرگترین پایگاه نظامی در آمریکا، بهار امسال شاهد افزایش 40 درصدی درخواست برای دریافت مواد غذایی از انبار این پایگاه بود. در همین دوره، درخواست ها برای دریافت مواد غذایی از شبکه خدماتی امریکن سرویس (AmericaServes) که به خانواده های نظامیان کمک می کند، به بالاترین میزان در تاریخ فعالیت این شبکه رسیده است.

برای خانواده های کم درآمد نظامیان آمریکایی در سراسر کشور که با مجموعه ای از چالش ها دست و پنجه نرم می کنند، شرایط به همین گونه است و همسران نیرو های وظیفه شغل خود را از دست داده اند و احتمال اینکه بتوانند شغل جدیدی پیدا کنند بسیار اندک است. بچه ها از جمله بچه ها خانواده های نظامیان که در مدارس از وعده های غذایی رایگان استفاده می کنند، دیگر این وعده ها را نیز دریافت نمی کنند.

در حالیکه بسکمک از خانواده های فقیر معمولی برای گذران زندگی به برنامه های کمک غذایی فدرال روی آورده اند، خانواده های نظامیان اغلب کمک هزینه مسکن دریافت می کنند که این مسئله آن ها را فاقد شرایط دریافت کمک های غذایی می سازد و این در حالی است که خانواده های نظامیان بخش کوچکی از جمعیت 37 میلیون نفری آمریکایی هایی را تشکیل می دهند که با ناامنی غذایی دست و پنجه نرم می کنند. کارشناسان می گویند بیشتر آمریکایی ها نمی توانند تصور کنند افرادی که در ارتش خدمت می کنند اغلب نیازمند دریافت کمک غذایی باشند.

جاش پوتاس معاون بخش سیاست عمومی موسسه غیرانتفاعی میزون گفت: بسیار ناعادلانه است که خانواده هایی که برای کشور فداکاری می کنند قادر به تامین نیاز های اساسی خود نباشند. گمان می کنم پنتاگون تلاش کرده است این مسئله را پنهان نگه دارد.

سخنگوی پنتاگون اظهار داشت وزارت دفاع در حال کار بر روی گزارشی در این زمینه برای ارائه به کنگره است.

نهاد های حمایت از گرسنگان می گویند کهنه سربازان نیز شرایط مشابهی دارند و مطابق با بررسی جدید موسسه کهنه سربازان و خانواده های نظامیان در دانشگاه سیراکیوس، نزدیک به 40 درصد خانواده های نظامیان وظیفه از زمان همه گیری کرونا نیازمند دریافت کمک های غذایی شده اند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1410

به "خانواده های نظامیان آمریکا نیازمند کمک های غذایی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانواده های نظامیان آمریکا نیازمند کمک های غذایی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید