حمله راکتی به کاروان آمریکایی در سوریه

به گزارش مجله سرگرمی، خبرنگاران؛ منابع محلی حاضر در شرق سوریه از حمله به یک کاروان نظامی وابسته به نظامیان تروریست آمریکایی خبر دادند.

حمله راکتی به کاروان آمریکایی در سوریه

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس؛ منابع محلی حاضر درشرق سوریه اطلاع دادند که یک کاروان وابسته به نظامیان تروریست آمریکایی، هدف حمله افراد ناشناس نهاده شده است.

این منابع به خبرگزاری اسپوتنیک گفتند که این حمله راکتی بوده و توسط توسط افراد ناشناس اجرا شده و پس از آن نیز درگیری با سلاح سبک صورت گرفته است.

منابع مذکور تأکید کردند که نظامیان آمریکایی هیچ آماری درباره تعداد عناصر کشته شده منتشر ننموده اند.

به گفته این منابع، این کاروان آمریکایی در جریان عبور از شهرک البصیره واقع در شرق استان دیرالزور، هدف این حملات نهاده شد.

به گفته این منابع، شماری از عناصر کُرد موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه که وابسته به آمریکا هستند نیز به بیمارستان های میدانی منتقل شدند.

منابع مذکور تصریح کردند، این عناصر نیز که محل حمله به کاروان نظامی آمریکا را محاصره نموده بودند، در جریان درگیری با افراد ناشناس زخمی شدند.

این در حالی است که عناصر وابسته به آمریکا، سراسر این منطقه را محاصره نموده و اجازه نمی دهند کسی وارد یا خارج گردد. بالگردهای آمریکایی نیز در حال پرواز در این منطقه هستند.

خبرنگار اسپوتنیک از دیرالزور اطلاع داد، پس از این حمله، نظامیان آمریکایی در روستای الکسار -نزدیک به البصیره- عملیات هلی برن انجام دادند و عبد المجید الغنام امام جماعت مسجد الصفا در این شهرک و ابوبلال پیش نماز مسجد الطعس واقع در ورودی این شهرک را بازداشت کردند.

چند ساعت قبل این حمله، چند فرد ناشناس یک بسته انفجاری را در جهت کاروان آمریکایی که به سمت میدان نفتی العمر در حرکت بود، منفجر کردند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 23 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1615

به "حمله راکتی به کاروان آمریکایی در سوریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله راکتی به کاروان آمریکایی در سوریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید