حرکت بانک ملی ایران به سوی افزایش سهم بازار با تکیه بر مقررات خواهد بود

به گزارش مجله سرگرمی، مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر لزوم افزایش سهم این بانک در بازار رقابتی موجود، گفت: بانک ملی ایران با ارائه طرح های نوین برای تجهیر منابع، به همه مقررات و قوانین پایبند خواهد ماند و از هیچ قانونی عدول نخواهد کرد.

حرکت بانک ملی ایران به سوی افزایش سهم بازار با تکیه بر مقررات خواهد بود

به گزارش خبرنگاران، بنابر اعلام روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمد رضا فرزین در مراسم معرفی جشنواره کوشش ملی که از ابتدای آذر ماه در واحدهای بانک عملیاتی خواهد شد با بیان این که انعطاف پذیری، دوری جستن از بروکراسی های معمول اداری و چابک بودن در تصمیم گیری و عمل از الزامات ادامه فعالیت پیروز در بازار است، اظهار کرد: علاوه بر تجهیز سالم منابع، وصول مطالبات از دولت، سازمان های دولتی و سایر بخش ها در دستور کار است که به زودی برنامه آن نیز ارائه خواهد شد.

او با تاکید بر این که بانک ملی ایران باید به برنامه مبنایی خود یعنی تجهیز منابع و تخصیص آن به بنگاه ها بازگردد، ادامه داد: خلق بنگاه و ارزشمند کردن آن کار بانک است، اما اداره و مدیریت کردن بنگاه کار بانک نیست و بانک ملی ایران باید با حداکثر توان به این ریل بازگردد.

فرزین با بیان این که عملیات زنجیره ارزش بانک ملی ایران باید تقویت گردد، اعلام کرد: فرایند زنجیره ارزش این بانک با اختلال هایی رو به روست که با یاری نیروهای صف و ستاد، این اختلال ها رفع خواهد شد تا بانک به جایگاه اصلی خود در نظام بانکی برسد.

مدیرعامل بانک ملی ایران با اشاره به این که حرکت در جهت سازوکارهای پیچیده اداری و روش های سنتی انتقال داده ها و اطلاعات، باعث شده است که این بانک با کندی در تصمیم گیری و عمل روبرو گردد، تاکید نمود که هر شعبه بزرگ بانک در هر نقطه کشور، باید در نقش یک بانک عمل کند، چون این گونه است که بانک به یک سیستم پربازده تبدیل خواهد شد.

فرزین مشارکت همگانی برای ارتقای جایگاه بانک ملی ایران را خواهان شد و با تاکید بر این که وجدان حرفه ای باید در تک تک کارکنان بانک جریان داشته باشد، اظهار امیدواری کرد با طرح های پیش رو، این بانک تا خاتمه امسال بخش قابل توجهی از ناترازی های موجود را جبران کند.

در این جلسه حضوری- وبیناری که با مشارکت اعضای هیات مدیره و هیات عامل و جمعی از مدیران ارشد بانک برگزار گردید، حاضران در جلسه با ارائه پیشنهاداتی، راهکارهای خود برای عملیاتی کردن هر چه بهتر برنامه های بانک را مطرح کردند.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 دی 1400 بروزرسانی: 9 دی 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1914

به "حرکت بانک ملی ایران به سوی افزایش سهم بازار با تکیه بر مقررات خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرکت بانک ملی ایران به سوی افزایش سهم بازار با تکیه بر مقررات خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید