برق 2 وزارتخانه و 11 اداره و نهاد قطع شد

به گزارش مجله سرگرمی، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با هدف اجرای مصوبه هیات دولت، امروز (چهارشنبه) برق 13 اداره پُرمصرف شهر تهران را قطع کرد. در بین این ادارات، نام دو وزارتخانه و تعدادی از ساختمان های مرکزی بانک ها نیز وجود دارد.

برق 2 وزارتخانه و 11 اداره و نهاد قطع شد

به گزارش وزارت نیرو، کامبیز ناظریان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اشاره به این که مصوبه هیات دولت به همه ادارات شهر تهران، ابلاغ و اخطار به پرمصرف ها نیز داده شده است، گفت: طبق وعده دولت، مدیریت مصرف برق را از ادارات و نهادهای اجرایی شروع کردیم و در این راستا از روز گذشته قطع برق پرمصرف های بخش اداری شروع شد.

وی اضافه کرد: در روز جاری نیز برق 13 اداره و نهاد عمومی که به اخطارهای داده شده بی توجه بوده و مصرف برق خود را کاهش ندادند، قطع شد که در این بین ساختمان های دو وزارتخانه و تعدادی از بانک ها نیز وجود داشت و این هشداری است تا ادارات نسبت به مقوله کاهش مصرف برق و مصوبه هیات وزیران بی تفاوت نباشند.

مدیرعامل برق مرکز ادامه داد: طبق رویه مدیریت بحران، ادارات باید برای شرایطی از این دست، مجهز به مولدهای اضطراری باشند تا اختلالی در ارائه خدمات اداری به مراجعان و شهروندان به وجود نیاید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام نمود: قطع برق ادارات پرمصرف شهر تهران به صورت جدی طی روزهای آینده نیز تا گذر از ایام گرم سال ادامه خواهد داشت و از همه مسوولان دستگاه های اجرایی درخواست داریم به منظور همراهی در تامین برق هموطنان با جدیت اجرای مصوبه ابلاغی مبنی بر ضرورت کاهش حداقل 30 درصدی مصرف برق در ساعات اداری را رعایت نمایند.

وی بعلاوه با اشاره به اینکه بر اساس بازدید گروه های ارزیاب و داده های حاصل از کنتورهای هوشمند، بخش قابل توجهی از ادارات و نهادهای عمومی و اجرایی شهر تهران در این زمینه عملکرد مناسبی داشته و اقدام به کاهش مصرف برق نموده اند، از همکاری ارزنده این دسته از مشترکان قدردانی کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 24 تیر 1401 بروزرسانی: 24 تیر 1401 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 2096

به "برق 2 وزارتخانه و 11 اداره و نهاد قطع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برق 2 وزارتخانه و 11 اداره و نهاد قطع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید