احمدزاده: بعید می دانم مالکان جدید علاقه ای به ملوان داشته باشند، اصالت این باشگاه از بین رفته است

به گزارش مجله سرگرمی، سرمربی سابق تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: مالکان جدید ملوان را اصلا نمی شناسم و نمی دانم با چه قصدی وارد این تیم شده اند.

احمدزاده: بعید می دانم مالکان جدید علاقه ای به ملوان داشته باشند، اصالت این باشگاه از بین رفته است

محمد احمدزاده، پیشکسوت تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در گفت وگو با ، گفت: آدم های زیادی در فوتبال ما هستند که با زد و بند به سرکار می آیند و حضور چنین افرادی در فوتبال ایران به گذشته ها بر می گردد. مالکان جدید ملوان را اصلا نمی شناسم و نمی دانم با چه قصدی وارد این تیم شده اند. کار کردن در ملوان انگیزه های خاصی می خواهد که اصلی ترین آن هم عشق به این تیم است و بعید می دانم مالکان جدید عاشق این تیم باشند. پس نمی دانم چه انگیزه دیگری می توانند داشته باشند و این موضوع باید مسئولان فوتبال ما را کنجکاو کند تا در این موضوع دقت و حساسیت بیشتری به خرج دهند.

کسی که عشقی به ملوان ندارد بی دلیل برای این تیم هزینه نمی کند

او در ادامه بیان نمود: کسی که عشقی به ملوان ندارد بی دلیل برای این تیم هزینه نمی کند و احتمالا تاجری است که خواسته های اقتصادی دارد و می خواهد با این تیم به تجارت بپردازد، اما کسی نمی تواند با ملوان تجارت کند. مسئولان باید بیشتر تحقیق نمایند و باید روی افرادی که به ملوان می آیند آنالیز بیشتری صورت بگیرد، زیرا این آنالیز ها می تواند به بقای این باشگاه یاری کند.

چند وقتی می گردد که اصالت ملوان از دست رفته است

سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال ملوان درباره انتخاب سرمربی جدید این تیم و اعتراض پیشکسوتان و طرفداران تیم به حضور یک مربی غیر بومی روی نیمکت ملوان گفت: چند وقتی می گردد که اصالت ملوان از دست رفته و آن هایی که به این تیم آمده اند، یکی یکی اصالت را از ملوان گرفته اند. یکی از نشانه های آشکار اصالت ملوان، داشتن مربی های بومی بود و برای سال های زیادی از مربیان بومی در این تیم استفاده می شد، اما عده ای آمدند و این اصالت را در ملوان کُشتند. مالک جدید فکر می کرد باز هم می تواند یک مربی غیر بومی به ملوان بیاورد، اما طرفداران واقعا از این شرایط خسته شده اند و اگر واکنشی نسبت به این موضوع نشان می دهند به خاطر این است که این اتفاق قبلا در ملوان افتاده و نتیجه آن را دیده اند.

انتظار ندارم مسئولان ورزشی انزلی تمام دغدغه شان ملوان باشد

پیشکسوت باشگاه ملوان در سرانجام توضیح داد: انتظار ندارم مسئولان ورزشی انزلی تمام دغدغه شان ملوان باشد، اما امیدوارم توجه بیشتری به خواسته های طرفداران نمایند. تاکنون به خواسته طرفداران توجهی نشده و جا دارد که مسئولان محلی ما بیشتر به آن ها بها بدهند چرا که همواره گفته اند خواسته طرفداران برای ما مهم است، اما در عمل، کاری را که خودشان می خواهند انجام می دهند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 شهریور 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 252

به "احمدزاده: بعید می دانم مالکان جدید علاقه ای به ملوان داشته باشند، اصالت این باشگاه از بین رفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احمدزاده: بعید می دانم مالکان جدید علاقه ای به ملوان داشته باشند، اصالت این باشگاه از بین رفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید