10 هزار نفر از برگزیدگان آزمون استخدام بخش خصوصی تحت آموزش های رایگان مهارت های دورکاری قرار می گیرند

به گزارش مجله سرگرمی، دبیر چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی گفت: امروز تفاهم نامه ای با دبیرخانه آزمون استخدام بخش خصوصی امضا شد تا ضمن جذب نیروی انسانی مورد احتیاج خود به وسیله این آزمون، 10 هزار نفر از برگزیدگان آزمون به طور رایگان تحت آموزش مهارت های دورکاری قرار گیرند.

10 هزار نفر از برگزیدگان آزمون استخدام بخش خصوصی تحت آموزش های رایگان مهارت های دورکاری قرار می گیرند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی مجله سرگرمی، در پی فراگیر شدن شیوع ویروس کرونا و در راستای تطبیق سبک زندگی و همزیستی ایمن با این ویروس، تعدادی از شرکت های عظیم کشور تفاهم نامه ای با دبیرخانه آزمون استخدام بخش خصوصی به امضا رساندند تا به منظور حفاظت از مشاغل و کسب و کارها در دوران کرونا، 10 هزار نفر از کارجویان تحت آموزش های رایگان مهارت های دورکاری قرار گیرند.

در نشست امضای این تفاهم نامه که صبح امروز (5 مرداد 99) در سالن شیخ بهایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تهران برگزار گردید، شهاب جوانمردی عضو اتاق بازرگانی تهران و مدیرعامل گروه فناپ به نمایندگی از تعدادی از شرکت های خصوصی در سخنانی با بیان اینکه برای ادامه حیات کسب و کارها و حفظ مشاغل چاره ای جز تطبیق با شرایط کرونایی وجود ندارد، گفت: هم بخش دولتی و هم بخش خصوصی احتیاجمند آموختن مهارت های جدیدی برای تطبیق با شرایط کرونایی هستند که از مهمترین آنها مهارت های دورکاری است. بخش دولتی متولیان مشخصی برای آموزش های ضمن خدمت دارد اما این نخستین بار است که در بخش خصوصی به صورت متمرکز و هماهنگ برای ارائه آموزش های مورد احتیاج توافق می گردد.

محمدحسین قمری دبیر چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی نیز با اشاره به اینکه به دلیل تغییراتی که در پی شیوع کرونا در محیط کسب و کار کشور به وجود آمده در این دوره آزمون شاهد استقبال بیشتری از موسسات و شرکت ها برای شناسایی و جذب نیروی انسانی مورد احتیاجشان به وسیله این آزمون بوده ایم، اضافه کرد: علت این گرایش زیرساخت های مبتنی بر فناوری آزمون استخدام بخش خصوصی است که تطبیق پذیری بیشتر و راحت تری با شرایط کرونایی دارد؛ لذا شرکت هایی که سال جاری برنامه جذب نیروی بیشتر از هزار نفر دارند امروز تفاهم نامه ای با دبیرخانه آزمون امضا کردند تا ضمن جذب نیروی انسانی مورد احتیاج خود به وسیله این آزمون، 10 هزار نفر از برگزیدگان آزمون به طور رایگان تحت آموزش مهارت های دورکاری قرار گیرند.

محمدحسین قمری با اعلام آمادگی دبیرخانه آزمون استخدام بخش خصوصی و مجموعه فناورد برای ارائه آموزش های متناسب با دوران کرونا به موسسات، سازمان ها و شرکت ها، درباره محتوای دوره مهارت های دورکاری گفت: مهارت ها و نرم افزارهای دورکاری به چند دسته از جمله گزارش دهی، ارزیابی، مدیریت کار، مدیریت وقت تقسیم می شوند که همه این موارد در چارچوب مهارت های دورکاری به کارجویان برگزیده آموزش داده می گردد.

لازم به ذکر است ثبت نام در چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی که از 21 تیر شروع شده به دلیل استقبال شرکت ها و موسسات و اضافه کرده شدن 6 هزار فرصت شغلی جدید به ظرفیت پذیرش این آزمون و همچنین تقاضاهای مکرر کارجویان برای تمدید مهلت ثبت نام تا ساعت 24 روز 12 مرداد 99 تمدید شده است. برآورد می گردد که 25 هزار نفر از برگزیدگان چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی در فرصت های شغلی ارائه شده از 2400 شرکت و موسسه بخش خصوصی جذب شوند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 27 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1143

به "10 هزار نفر از برگزیدگان آزمون استخدام بخش خصوصی تحت آموزش های رایگان مهارت های دورکاری قرار می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 هزار نفر از برگزیدگان آزمون استخدام بخش خصوصی تحت آموزش های رایگان مهارت های دورکاری قرار می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید