یونایتد 1 - 3 PSG؛ تلافی در اولدترافورد

به گزارش مجله سرگرمی، یونایتد در خانه خود با نتیجه 1-3 مغلوب پاری سن ژرمن شد.

یونایتد 1 - 3 PSG؛ تلافی در اولدترافورد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، یونایتد که در بازی رفت در پاریس پیروز به غلبه بر حریف متمول خود شده بود، این بار در خانه با نتیجه 1-3 مغلوب شد تا مبارزه برای صعود در این گروه به هفته پایانی کشیده گردد.

پاری سن ژرمن در اولدترافورد بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه ششم به گل رسید. ارسال کیلیان امباپه از سمت چپ بعد از برخورد به مدافعان یونایتد در مقابل نیمار نهاده شد تا او با ضربه ای دقیق و چکشی دروازه داوید دخیا را باز کند.

در سیاجمعه، نیم بوت مردانه را نصف قیمت بخر! دیر بیای تموم شده!

در سیاجمعه، نیم بوت مردانه را نصف قیمت بخر! دیر بیای تموم شده!

دقایقی بعد فلورنزی با توپربایی از فرد می توانست گل دوم پی اس جی را نیز به ثمر برساند، اما ضربه محکم او با عکس العمل تماشایی داوید دخیا همراه شد.

در دقیقه 26 یونایتد فرصت مناسبی برای باز کردن دروازه پاری سن ژرمن داشت، اما ضربه سر اسکات مک توینای روی ارسال برونو با مهار خوب کیلور ناواس همراه شد.

اما در دقیقه 32 منچستریونایتد پیروز شد به گل اول دست پیدا کند. روی پاس به بیرون آرون فن بیساکا بود که مارکوس راشفورد پشت محوطه صاحب فرصت شد، اما ضربه نه چندان محکم او بعد از برخورد به دانیلو تغییر جهت داده و به صورت اتفاقی وارد دروازه شد.

دقایقی بعد کیلیان امباپه با ضربه ای فنی از درون محوطه دروازه یونایتد را تهدید کرد، اما شوت او با اختلاف کمی به بیرون رفت و در نهایت نیمه نخست با تساوی 1-1 به اتمام رسید.

یونایتد نیمه دوم را هجومی شروع کرد و در دقیقه 50 فرصت بسیار خوبی روی ارسال زمینی راشفورد برای زدن گل دوم داشت، اما ضربه آنتونی مارسیال در مقابل دروازه ناباورانه به بیرون رفت.

در دقیقه 58 ضربه چیپ و تماشایی ادینسون کاوانی در موقعیتی تک به تک با بدشانسی به دیرک دروازه برخورد کرد و در ریباند نیز مارکینیوش با یک تکل فوق العاده در مقابل دروازه، ضربه مارسیال را مهار کرد.

در دقیقه 64 ارسال فلورنزی از سمت چپ فرصت بسیار خوبی برای پاری سن ژرمن مهیا کرد، اما ضربه سر مارکینیوش با بدشانسی به دیرک دروازه برخورد کرد.

اما در دقیقه 70 پاریس به گل دوم دست یافت. ضربه آندره هررا در محوطه با اثرگذاری دیالو در مقابل مارکینیوش نهاده شد و او در دهانه دروازه پیروز شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

لحظاتی بعد فرد، هافبک یونایتد با یک تکل خشن در وسط میدان روی پای هررا با کارت قرمز روبرو شد تا کار یونایتد برای بازگشت دشوارتر گردد. در دقیقه 80 پل پوگبا با یک ضربه والی و تماشایی فرصت خوبی برای زدن گل تساوی یونایتد داشت، اما ضربه او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 90 امباپه با استارتی تماشایی از زمین خودی در موقعیتی تک به تک در مقابل دروازه یونایتد نهاده شد، اما ضربه زمینی او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

اما در اوقات اضافی این رافینیا بود که در محوطه با فداکاری نیمار را در مقابل دروازه خالی صاحب فرصت کرد تا او گل سوم را به ثمر برساند و پاری سن ژرمن 1-3 در این ملاقات پیروز گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 دی 1399 بروزرسانی: 19 دی 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1383

به "یونایتد 1 - 3 PSG؛ تلافی در اولدترافورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یونایتد 1 - 3 PSG؛ تلافی در اولدترافورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید