یزدی: شانس با ما کمک نکرد، جام حذفی اولویت مان نبود

به گزارش مجله سرگرمی، سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت: از طرفداران مان عذرخواهی می کنم و امروز شرمسار آن ها شدیم اما جام حذفی اولویت ما نبود.

یزدی: شانس با ما کمک نکرد، جام حذفی اولویت مان نبود

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، داریوش یزدی پس از شکست تیمش مقابل خیبر و حذف نفتی ها از جام حذفی اظهار کرد: شرایط جام حذفی به همین شکل بود که دیدید. تیم هایی که از لحاظ سطح بازی پایین تر هستند، مقابل تیم های سطح بالاتر دفاع می نمایند و شرایط را به گونه ای رقم می زنند که توقف های زیادی در بازی اتفاق بیفتد. ما قطعا یک سری ایرادها داریم که باید در وقفه ای که در لیگ ایجاد می گردد، رفع کنیم.

او اضافه نمود: تیم ما در بخش دفاع از نیم فصل اول عملکرد بهتری داشته و در ادامه نیم فصل دوم هم این شرایط ادامه خواهد داشت اما در بخش جلو و در فاز حمله ایرادهایی داریم که باید کار کنیم. بچه های ما جوان هستند و نوید این را می دهیم که از پس تمرینات برآیند و ایرادها را رفع نمایند. به تیم مقابل و بچه های خودم تبریک می گویم. بچه های ما در این بازی کوشش کردند و کاملا مالک بازی بودند و موقعیت های زیادی روی دروازه حریف ایجاد کردند.

سرمربی نفت مسجدسلیمان با بیان این که شانس با ما یار نبود، گفت: ایرادهایی وجود دارد و باید کار کنیم و آن ها را رفع کنیم. از طرفداران مان هم عذرخواهی می کنم و امروز شرمسار آن ها شدیم اما جام حذفی اولویت ما نبود و اگر احترام به مسابقات نبود کنار می کشیدیم و شرایطی را برای ادامه لیگ برای خودمان درست می کردیم. لیگ اولویت اصلی ما است و برای آن برنامه ریزی کردیم.

او درباره داوری بازی گفت: در صحنه ای مدافع حریف کاملا پایش را روی پای مهاجم ما قرارداد و این صحنه می توانست پنالتی باشد اما به دلیل این که تصاویر صحنه را هنوز ندیدیم، نمی توانیم با قاطعیت صحبت کنیم و به کارشناسان واگذار می کنیم. امیدوارم برخی از برنامه های تلویزیونی به ما کم لطفی ننمایند. آن ها اصلا صحنه های ما را نشان ندادند و از آن ها گله مند هستیم. ما تیمی کم بضاعت هستیم اما باید نیرو و وقت بیشتری بگذاریم تا مسائل را رفع کنیم.

یزدی درباره بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم گفت: کماکان پنجره ما بسته است. البته از مدیریت تشکر می کنم که دارد کوشش خودش را انجام می دهد. مدیریت مبالغ خوبی را در چند روز گذشته به اعضای تیم پرداخت کرد و مطالبات اعضای تیم به 50 درصد رسید. کمتر تیمی در لیگ به سقف 50 درصد رسیده است و برای همین مساله باید از مدیریت تشکر کنم و انتظار داریم پنجره مان هم باز گردد و سه، چهار بازیکن به این مجموعه اضافه کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1560

به "یزدی: شانس با ما کمک نکرد، جام حذفی اولویت مان نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یزدی: شانس با ما کمک نکرد، جام حذفی اولویت مان نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید