چهار فرنگی کار ایران به نیمه نهایی رسیدند

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، در وزن 55 کیلوگرم رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره که 6 کشتی گیر حضور دارند، رقابت ها به صورت دوره ای و در دو گروه 3 نفره برگزار می شود.

چهار فرنگی کار ایران به نیمه نهایی رسیدند

سجاد عباس پور نماینده ایران در دور اول ودرینکوف از روسیه را مغلوب کرد و با توجه به حاضر نشدن رجب از ترکیه، در دیدار دوم هم پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. در همین وزن، پویا دادمرز هم مقابل گریگوروف از بلغارستان و کلیچ از ترکیه به رجحان رسید و به مرحله نیمه نهایی رفت.

در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی پس از استراحت در دور اول در دور دوم سلیمان اف از قرقیزستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف نماینده ای از کشور ترکیه می رود. در پایین جدول هم محمد نوربخش در دور نخست به مصاف آسخات محمدعلی اف از قزاقستان به پیروزی رسید اما در کشتی دوم با نتیجه 10 بر 9 مغلوب حریف ترک خود شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی هم شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز در گروه بازنده ها را بدست آورد.

در وزن 72 کیلوگرم محمدرضا مختاری در دور نخست اوزیل از کشور ترکیه را مغلوب کرد. در همین امین کاویانی نژاد مقابل دیمیتروف از بلغارستان به پیروزی دست یافت. دو نماینده کشورمان در دور بعد به مصاف هم رفتند که مختاری با نتیجه 2 بر یک مقابل کاویانی نژاد به پیروزی دست یافت و به مرحله نیمه نهایی رفت. وی در این مرحله به مصاف حریفی از کشور روسیه می رود. در صورت حضور مختاری در دیدار فینال، کاویانی نژاد می تواند در گروه شانس مجدد به کار خود برای کسب مدال برنز ادامه دهد.

در وزن 82 کیلوگرم در پایین جدول محمد ناقوسی در دور اول مقابل یونس اف از روسیه شکست خورد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا وی هم شانس حضور در گروه بازنده ها را بدست آورد. رسول گرمسیری هم در دور نخست کشتی گیری از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور دوم مغلوب امره کوش از ترکیه شد و باید منتظر راه یابی این کشتی گیر به دیدار فینال باشد تا وی هم شانس ادامه کار را داشته باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 تیر 1400 بروزرسانی: 23 تیر 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1715

به "چهار فرنگی کار ایران به نیمه نهایی رسیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهار فرنگی کار ایران به نیمه نهایی رسیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید