ویژگی جدید اینستاگرام، آنفالو کردن کاربران کم اهمیت را آسان تر می کند

به گزارش مجله سرگرمی، اینستاگرام با افزودن قابلیت جدید به این شبکه اجتماعی به کاربران خود کمک می کند تا راحت تر از گذشته اقدام به آنفالو کردن افرادی که علاقه ای به مطالب ارسالی آن ها ندارند، بکنند.

ویژگی جدید اینستاگرام، آنفالو کردن کاربران کم اهمیت را آسان تر می کند

به گزارش خبرنگار ، شبکه اجتماعی اینستاگرام در ویژگی جدیدی که به نرم افزار خود اضافه کرده است به کاربران امکان می دهد تا راحت تر و هوشمندانه تر از گذشته افرادی را که قصد آنفالوکردن(پیگیری نکردن) آن ها دارند، انتخاب کنند. قابلیت جدید اینستاگرام شرایط نوعی مدیریت جامع را بر حسای کاربر هر فرد در این شبکه اجتماعی فراهم می آورد.

پیام دایرکت به نسخه وب اینستاگرام رسید + تصاویر

بسکمک از کاربران اینستاگرام در حساب کاربری خود افرادی را دنبال(فالو) می کنند که هرگز آن ها را نمی شناسند و علاقه ای نیز به پیگیری کردن فعالیت این افراد در اینستاگرام ندارند. اگر تعداد کاربران یاد شده کم باشند به راحتی می تواند این فالو یا آنفالو کردن آن ها را مدیریت کردن اما این مسئله زمانی به صورت یک مشکل خود را نمایان می سازد که تعداد پیگیری کننده ها بسیار زیاد باشد.

کمک اینستاگرام به کاربران خود برای آنفالو کردن

تا پیش از این کاربران اینستاگرام مجبور بودند با بررسی تک تک پیگیری کننده های(فالورهای) خود تصمیم به آنفالو کردن یا نکردن بگیرند. اما حالا اینستاگرام همراه با لیست فالورها سابقه ای از فعالیت ها و ارتباط آن ها با کاربر را نمایش داده و تصمیم گیری برای پیگیری نکردن را بسیار راحت تر از گذشته کرده است.

اینستاگرام در نسخه بروزرسانی شده خود فالورهای هر کاربر را در قالب گروهای مختلفی دسته بندی کرده و زمان آخرین ارتباط و آخرین واکنش به پست یا استوری کاربر را نشان می دهد. با داشتن چنین اطلاعاتی کاربر می تواند بدون نگرانی از تصمیم اشتباه در آنفالو کردن کاربری خاص، اقدام به پیگیری نکردن کند.

با این اقدام اینستاگرام دیگر برای همیشه از شر تماشا کردن تصاویر یا ویدئوهای کاربرانی که هیچ علاقه ای به آن ها ندارید خلاص می شوید و با خیالی آسوده تر از گذشته می توانید فعالیت خود را ادامه دهید. مدیران اینستاگرام هنوز زمان مشخصی برای ارائه این سرویس اعلام نکرده است و به طور دقیق معلوم نیست کاربران این شبکه اجتماعی کی به آن دسترسی پیدا می کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 504

به "ویژگی جدید اینستاگرام، آنفالو کردن کاربران کم اهمیت را آسان تر می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژگی جدید اینستاگرام، آنفالو کردن کاربران کم اهمیت را آسان تر می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید