مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از افتضاح ترین رمزهای عبور تا مسائل هواوی در اروپا

به گزارش مجله سرگرمی، انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز جهانی تکنولوژی و آی تی را گلچین نموده و به صورت خلاصه منتشر می نماید.

مهمترین رویدادهای امروز جهانی فناوری و تکنولوژی در زیر آمده است:

هر سال شرکت نرم افزاری SplashData فهرستی از بدترین رمزهای عبور را معرفی می نماید. فهرستی 100 کاراکتری که نشان می دهد مردم جهان از چه رمزهای عبور سطح پایینی استفاده می نمایند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از افتضاح ترین رمزهای عبور تا مسائل هواوی در اروپا

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

برند چینی هواوی با مسائلی جدید در اروپا روبرو است، چرا که به نظر می رسد پس از مسائل اخیر چین و ایالات متحده و البته دستگیری مدیر اقتصادی هواوی در کانادا، شرکت های مخابراتی فرانسه و آلمان دیگر تمایل چندانی برای همکاری با این برند ندارند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

این روزها موضوع کشاورزی روباتیک بیش از هر زمان دیگری مطرح می گردد و بسیاری از کشورها مایلند این سیستم کشاورزی را مورد آزمون قرار دهند. در این میان به نظر می رسد بریتانیایی ها سردرمدار این نوع کشاورزی خواهند بود.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

مدتی پیش یک موزه بزرگ و مهم در برزیل آتش گرفت موزه ای سرشار از فسیل ها و بازمانده های دوران باستان که متاسفانه تقریبا با خاک یکسان شد. اکنون گوگل این موزه را بازسازی نموده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

میلیاردر و کارآفرین مشهور؛ ریچارد برانسون به مدیرعامل پیشین تسلا و مدیر پروژه اسپیس ایکس؛ایلان ماسک توصیه نموده که در راستا موفقیت های کاری خود را فراموش نکند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

جدیدترین روبات ویژه برقراری ارتباط با بچه ها مبتلا به اوتیسم به روزرسانی و معرفی گردید. این روبات جذاب ظاهری مشابه با یک پسربچه شاد دارد و از آزمونهای ارتباطی بسیار سربلند بیرون آمده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

گوگل قول داده است فناوری تشخیص چهره خود را به فروش نرساند. البته این وعده به زمان حال مرتبط است اما همین وعده نیز برای بسیاری از کارمندان گوگل که نگران فروش این فناوری بودند مهم است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

منبع: انتخاب
انتشار: 10 آذر 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 495

به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از افتضاح ترین رمزهای عبور تا مسائل هواوی در اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از افتضاح ترین رمزهای عبور تا مسائل هواوی در اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید