مقاله: میدان سن مارکو ونیز (ایتالیا)

به گزارش مجله سرگرمی، غیر از کلیسای جامع سنت مارک، این میدان با بعضی دیگر از مهم ترین و جذاب ترین مکان های دیدنی ونیز احاطه شده است؛ در نتیجه در تور ایتالیا خود فرصت شنیدن صدای ناقوس های برج کلیسا، قدم زدن در تالارهای قصر دوک، دیدین آثار ارزشمند موزه باستان شناسی ملی و همچنین لذت بردن از آثار هنری ونیزی در موزه کوررر را از دست ندهید. وقتی حسابی خسته شدید و به انرژی احتیاج داشتید، به سراغ کافه های شیک و جذاب دورتادور میدان با جایگاه های فضای بیرونی شان بروید. یک بلینی سفارش دهید و در آرامش کامل یکی از بهترین تجربه هایتان در تور ونیز را داشته باشید. البته پول کافی همراه ببرید، چرا که نشستن در بهترین مکان در یک از نمادین ترین و محبوب ترین میدان های دنیا ارزان نخواهد بود.

مقاله: میدان سن مارکو ونیز (ایتالیا)

میدان سن مارکو به نوعی مرکز شهر ونیز شناخته می گردد و تقریبا هر چیزی که مسافران تور ایتالیا از این شهر می شناسند یا قرار است با آن ها آشنا شوند، در اطراف این میدان قرار دارند. تابستان ها میدان با حضور پر تعداد مسافران تور ونیز حسابی شلوغ است. پاییز و بهار جمعیت کمتری در میدان حضور دارند. در زمستان با این که هوا سرد و بارانی است، اما همچنان حال و هوای رمانتیک در آن وجود دارد. فرقی نمی کند چه زمانی از سال به این سفر بروید، مطمئن باشید جاذبه های تماشایی برای دیدن و فعالیت های مفرح برای انجام دادن در میدان سن مارکو وجود دارند.

مسافران تور ایتالیا با خرید بلیت ویژه موزه های سن مارکو می توانند کلی در وقت شان صرفه جویی نمایند. این بلیت شامل ورودی قصر دوک، میوزو کوررِر و موزه باستان شناسی می گردد. این بلیت برای آن دسته از مسافران تور ونیز که یک یا دو روز در شهر اقامت دارند عالی است. در کوشش برای کاهش آسیب های ناشی از فضولات پرندگان بر بسیاری از مکان های ثبت شده در میراث جهانی یونسکو در این شهر، غذا دادن به کبوترها ممنوع شده است. تخطی از این قانون جریمه ای بین 50 تا 200 یورو دارد.

منبع مقاله: میدان سن مارکو ونیز (ایتالیا)

انتشار: 24 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1618

به "مقاله: میدان سن مارکو ونیز (ایتالیا)" امتیاز دهید

1 کاربر به "مقاله: میدان سن مارکو ونیز (ایتالیا)" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: میدان سن مارکو ونیز (ایتالیا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید