مرگ عجیب پسر جوان در خانه

به گزارش مجله سرگرمی، مرگ مرموز پسر جوان و اظهارات برادر دو قلو و پدرش معمای تازه ای مقابل تیم جنایی پایتخت قرار داد.

مرگ عجیب پسر جوان در خانه

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش ایران، نخستین روز فروردین مأموران کلانتری 181 وردآورد در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ مشکوک پسر 21 ساله ای در یکی از بیمارستان ها خبر دادند.

با اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس مصطفی واحدی شروع شد. در تحقیقات از خانواده پسر جوان به نام ایمان، آن ها مدعی شدند که پسر جوان تعادلش را از دست داده و زمین خورده، اما هنگام سقوط سرش به میز کوچکی اصابت نموده و حالش بد شده است. باتوجه به وخامت حال ایمان، پدر و برادر دوقلویش او را به بیمارستان منتقل کردند که چند ساعت بعد فوت کرد.

بریدگی روی گردن

در حالی که خانواده پسر جوان چنین اظهاراتی را مطرح کردند، به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران، جسد برای تعیین شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

با انجام آزمایش ها و کالبدشکافی از سوی متخصصان پزشکی قانونی، آن ها اعلام کردند که دو بریدگی عمیق روی گردن پسر جوان وجود دارد که علت مرگ ایمان بوده است. طبق نظریه اولیه پزشکی قانونی، بریدگی ممکن است بر اثر چاقو یا شیشه شکسته به وجود آمده باشد.

آثار بریدگی روی گردن با اظهارات پدر و برادر ایمان مغایرت داشت و همین مسأله باعث شد تا به دستور بازپرس جنایی آن ها بازداشت شوند. در تحقیقات بعدی که از آن ها صورت گرفت، پدر ایمان گفت: همسرم به خاطر اختلافاتی که داشتیم از من جدا شد و من با دو پسر دوقلویم زندگی می کردم. روز حادثه، ایمان به حمام رفته بود وقتی بیرون آمد صدای زنگ خانه را شنیدیم. ایمان به سمت آیفون رفت تا در را باز کند، اما، چون تازه از حمام آمده بود و پایش خیس بود روی سرامیک های سالن پذیرایی سر خورد. او ادامه داد: پسرم تعادلش را از دست داد و با صورت روی میز عسلی افتاد. شیشه میز عسلی شکست و گردن او را برید. او را فوراً به بیمارستان انتقال دادیم، اما متأسفانه پسرم فوت کرد.

در تحقیقات میدانی، سرایدار ساختمان نیز گفت: داخل اتاقک سرایداری بودم که برادر ایمان سراسیمه به سراغم آمد و از من یاری خواست. وقتی وارد آپارتمانشان شدم با صحنه بدی روبرو شدم. خانه پر از خون بود و شیشه میز عسلی شکسته شده بود. آن ها به قدری مضطرب و نگران بودند که حتی با اورژانس هم تماس نگرفته بودند. من با اورژانس تماس گرفتم و ایمان را به بیمارستان منتقل کردیم.

باتوجه به اظهارات متناقض خانواده ایمان و احتمال وقوع قتل، بازپرس جنایی از پزشکی قانونی درخواست کرد تا تعیین گردد بریدگی روی گردن پسر جوان با چاقو بوده یا با شکسته شدن شیشه به وجود آمده است.

منبع: فرارو
انتشار: 31 فروردین 1400 بروزرسانی: 31 فروردین 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1577

به "مرگ عجیب پسر جوان در خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ عجیب پسر جوان در خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید