مرد کانادایی به دلیل پرواز اشتباه، به قطب شمال رفت

به گزارش مجله سرگرمی، افراد بسیاری از سوار شدن به هواپیما واهمه دارند، ترس از سقوط یکی از بزرگترین دغدغه های این افراد است اما گذشته از این موضوع، بعضی می ترسند که هواپیما آنها را به منطقه ای دورافتاده و خالی از سکنه ببرد و دیگر هیچ بازگشتی برایشان نباشد. بی تردید رساندن مسافران به مقصدی اشتباه، بسیار نادر است و نباید برای چنین موضوعی نگران بود. حالا باخبر شدیم که مردی به نام کریستوفر پیتکاو (Christopher Paetkau) به مقصدی اشتباه رفته است. او اهل شهر وینیپگ کاناداست و خیلی اتفاقی پروازی اشتباه را سوار شد و به قطب شمال رفت!

مرد کانادایی به دلیل پرواز اشتباه، به قطب شمال رفت

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

کریستوفر که برای گذراندن تعطیلاتش در منطقه ای سرد برنامه ریزی نموده بود، تصور نمی کرد سر از قطب شمال دربیاورد. وی قصد داشت از منطقه یلونایف کانادا به شهر اینوویک برود. کریستوفر عکاسی حرفه ایست که به قصد تصویربرداری از طبیعت و خوشگذرانی از تعطیلاتش به سفر می رفت؛ اما هواپیمایی که سوار شد حدود 1400 مایل در جهت مخالف حرکت نموده و او را به قطب شمال برد.

حالا سوال پیش می آید که این اتفاق چگونه پیش آمد؟ زیرا اگر مسافر، هواپیمای اشتباهی را سوار گردد، خدمه و مسئولان از روی شماره پرواز و مشخصات فردی متوجه این موضوع شده و مشکل را رفع می نمایند. پس چطور کریستوفر توانست هواپیمایی را با مقصد اشتباه سوار گردد؟

ماجرا از این قرار بود که کریستوفر زمانی به فرودگاه یلونایف می رسد که تنها 3 هواپیما در حال پرواز بودند و هر سه آنها نیز چند لحظه دیگر پرواز می کردند، همین موضوع باعث شد که او و کارکنان فرودگاه در کارها عجله نمایند و به دلیل شباهت ویژگی های هواپیماها متوجه اشتباه نشوند. جالب اینجاست که کریستوفر از یکی از میهمانداران می پرسد که آیا این هواپیما به اینوویک می رود؟ میهماندار تصور می نماید که کریستوفر به شوخی این سوال را پرسیده، بنابراین با خنده پاسخ می دهد بله، حتما! کمی بعد زمانی که مسافر باری دیگر سوال می نماید که چه زمانی به اینوویک می رسند، تازه آنجا میهمانداران متوجه این فاجعه می شوند و موضوع را برای مسافر شرح می دهد.

شاید بسیاری از مسافران در چنین شرایطی، عکس العمل ناخوشایندی داشته باشند اما کریستوفر با خونسردی برخورد کرد و تصمیم گرفت با این ماجرا کنار بیاید. با برخورد خوب کریستوفر، خدمه پرواز نیز به خوبی با این ماجرا برخورد کردند و همه چیز با خوبی به انتها رسید.

منبع: لست سکند

منبع: انتخاب
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 437

به "مرد کانادایی به دلیل پرواز اشتباه، به قطب شمال رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرد کانادایی به دلیل پرواز اشتباه، به قطب شمال رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید