مجموعه های ورزشی شهرداری میزبان هیأت های مذهبی، فرصت ارسال درخواست هیأت ها در هفته آینده

به گزارش مجله سرگرمی، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: پیرو دستور شهردار تهران و تأکیدات معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران ،با توجه به نزدیک شدن به ایام سوگواری ماه محرم، این سازمان آمادگی دارد مجموعه های غیرآبی خود را در اختیار هیأت های عزاداری قرار دهد.

مجموعه های ورزشی شهرداری میزبان هیأت های مذهبی، فرصت ارسال درخواست هیأت ها در هفته آینده

از پروفایل بهروز ازند دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، امیر محسنی با اعلام این خبر اضافه کرد: هم اکنون به دلیل شیوع ویروس کرونا، بخشی از مجموعه های این سازمان غیرفعال است که با توجه به ابلاغ ستاد مقابله با ویروس کرونا، می توان بخشی از برنامه های ایام سوگواری ماه محرم را در فضاهای ورزشی برگزار کرد.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران اضافه کرد: بیش از 200 مجموعه ورزشی و 400 زمین چمن مصنوعی در اختیار سازمان ورزش قرار گرفته است که بخشی از این مجموعه ها آمادگی دارد با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، میزبان مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان کربلا باشد.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، وی اظهار کرد: هیأت های مذهبی می توانند در هفته پیش رو و پس از دریافت معرفی نامه از سازمان تبلیغات اسلامی، درخواست های خود را جهت آنالیز و دراختیار گذاشتن فضای برگزاری مراسم به سازمان ورزش شهرداری تهران ارسال نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1198

به "مجموعه های ورزشی شهرداری میزبان هیأت های مذهبی، فرصت ارسال درخواست هیأت ها در هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجموعه های ورزشی شهرداری میزبان هیأت های مذهبی، فرصت ارسال درخواست هیأت ها در هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید