لیورپول 1 - 0 اورتون؛ ذخیره هایشان هم بی رقیب هستند!

لیورپول با ذخیره های خود پیروز شد 0-1 اورتون را مغلوب کند.

لیورپول 1 - 0 اورتون؛ ذخیره هایشان هم بی رقیب هستند!

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید. از شهرهای زیبایی همچون لندن و منچستر دیدن کنید، سوار چرخ فلک چشم لندن شوید و از تعطیلات حسابی لذت ببرید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، لیورپول در دور سوم حام حذفی انگلیس و در شبی که تقریبا تیم اصلی خود را نیمکت نشین نموده بود، در شب درخشش آدریان درون دروازه با یک گل اورتون را مغلوب نموده و راهی دور بعدی شد.

اورتون بازی را بهتر شروع کرد و روی حرکت سیگوردسون در همان دقیقه ششم می توانست به گل برسد، اما ضربه کالورت لوین با عکس العمل فوق العاده آدریان دفع شد. دقایقی بعد این بار سیگوردسون فرصت خوبی را برای هولگیت فراهم کرد، اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه لیورپول به بیرون رفت.

در دقیقه 27 و روی ارسال تند و تیز وولکات ار سمت راست، اورتون فاصله ای تا زدن گل اول نداشت، اما ضربه ریچارلیسون باز هم با عکس العمل تماشایی آدریان همراه شد و دروازه لیورپول بسته ماند.

در دقیقه 34 و روی ارسال زیبای اوریگی، لیورپول صاحب فرصت خوبی برای گلزنی شد اما مینامینو علیرغم کوشش فراوان پیروز به ضربه زدن نشد. دقایقی بعد این بار کالورت لوین از پشت محوطه شانس خود را برای باز کردن دروازه لیورپول امتحان کرد، اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه بیرون رفت.

در دقیقه 42 لیورپول فاصله چندانی تا زدن گل اول نداشت، اما تغییر جهت و ضربه زمینی و دقیق اوریگی از گوشه محوطه با واکنش زیبای پیکفورد همراه شد و نیمه نخست تماشایی با تساوی بدون گل سرانجام یافت.

اولین فرصت خطرناک نیمه دوم برای اورتون ایجاد شد، اما ضربه اشنایدرلین از بالای دروازه به بیرون رفت و خطر روی دروازه تافی ها برطرف شد. لحظاتی بعد این لیورپول بود که فرصت گلزنی پیدا کرد، اما این بار ضربه محکم ویلیامز در اختیار جوردن پیکفورد، دروازه بان اورتون نهاده شد.

اما در دقیقه 70 لیورپول به گل رسید. روی پاس به عقب اوریگی، جونز پشت محوطه صاحب فرصت شد و با یک ضربه مواج و تماشایی پیروز شد دروازه اورتون را باز کند.

در دقیقه 75 لیورپول می توانست به گل دوم دست یابد، اما ضربه زمینی چمبرلین بعد از نفوذ به داخل محوطه با مهار دروازه بان اورتون همراه شد. در دقیقه 79 و روی ریباند کرنر، اشنایدرلین موقعیت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه او به سوی آسمان رفت.

در ادامه چمبرلین این بار از پشت محوطه اقدام به ضربه زدن کرد، اما پیفکورد کار دشواری برای مهار این ضربه نداشت تا در نهایت لیورپول با یک گل اورتون را مغلوب کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 اسفند 1398 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 705

به "لیورپول 1 - 0 اورتون؛ ذخیره هایشان هم بی رقیب هستند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیورپول 1 - 0 اورتون؛ ذخیره هایشان هم بی رقیب هستند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید