له کور مون رویال یکی از مراکز خرید معروف کبک به شمار می رود

به گزارش مجله سرگرمی، جاذبه ها/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، له کور مون رویال یکی از مراکز خرید معروف کبک به شمار می رود.

له کور مون رویال یکی از مراکز خرید معروف کبک به شمار می رود

شاید بتوان گفت خرید کردن از اینجا نگاهتان به ماهیت خرید یا تصویر کلی شما از یک مرکز خرید را دچار تغییر می نماید. اینجا چیزی بیش از یک مرکز خرید ساده است که به نوعی میتوان آن را یک تجربه نو دانست. از همان لحظه اولی که وارد ساختمان می شوید، معماری خیره کننده داخل و جرئیات فراوان آن شما را شیفته خود خواهد نمود. همه جای این بنا، از پنجره آفتاب گیر طبقه دوازدهم تا سرامیک های آینه ای کف زمین اوج یک زیبایی را به نمایش می گذارند که میتوان آن را در ساخت یک مرکز خرید بکار برد. یکی از دلایلی که این مرکز را نسبت به سایر مراکز خرید کانادا برجسته یا معماری آن را از بناهای دیگر متفاوت می نماید، این است که اینجا روزگاری یک هتل بزرگ بود تحت عنوان هتل مون رویال (Mount Royal Hotel)

فروشگاه های متعدد واقع در این مرکز جوابگوی هر نوع سلیقه ای هستند. تنوع بی رقیب برندهای مختلف، ترکیب عطر و بوی غذاهای کشورهای سرتاسر دنیا و آرامش و راحتی که در مراکز ماساژ و اسپا انتظار شما را می کشند، همگی از جاذبه های شاخص این مجتمع بزرگ هستند.

منبع: همگردی
انتشار: 1 آذر 1401 بروزرسانی: 1 آذر 1401 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 2172

به "له کور مون رویال یکی از مراکز خرید معروف کبک به شمار می رود" امتیاز دهید

1 کاربر به "له کور مون رویال یکی از مراکز خرید معروف کبک به شمار می رود" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "له کور مون رویال یکی از مراکز خرید معروف کبک به شمار می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید