طلاق های عجیب 99

به گزارش مجله سرگرمی، هر روز زوج های جوان، میانسال و حتی سالخورده ای برای طلاق به دادگاه خانواده مراجعه می کنند که برای دادخواست خود دلیلی دارند.

طلاق های عجیب 99

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از ضمیمه تپش، گاهی این دلایل آنقدر عجیب است که قضات به جای صدور حکم طلاق این زوج ها را به مشاور معرفی می کنند. در ادامه چهار دلیل عجیب را که باعث شد زوجین به دادگاه خانواده بیایند، مرور می کنیم.

خسته از ازدواج های پدرزن

ازدواج های مرد میانسال، دامادش را خسته و راهی دادگاه خانواده کرد. مرد جوان با حضور در دادگاه خانواده تهران به قاضی گفت: من و همسرم سه سال قبل با هم آشنا شدیم و عقد کردیم.

در این مدت سه سال پدرزنم دوبار ازدواج کرد و به خاطر اختلافاتی که با همسرانش پیدا کرد، آنها را طلاق داد و حالا می خواهد برای سومین بار ازدواج کند. او با این رفتارش باعث شد آبروی من پیش دوست و آشنا برود و سوژه شوم. او به فکر آبروی من و دخترش نیست و فقط به خودش فکر می کند. می دانم سومین ازدواجش هم دوامی نمی آورد و زود به جدایی ختم می شود. از او خواستم از این ازدواج منصرف شود که قبول نکرد به همین خاطر من هم تصمیم گرفتم از همسرم جدا شوم.

طلاق از شوهر ترسو

ترس های شوهر از حیوانات باعث شد همسرش با مراجعه به دادگاه خانواده دادخواست طلاق دهد. زن جوان وقتی رو به روی قاضی دادگاه خانواده قرار گرفت، درباره دادخواستش گفت: چند سال است ازدواج کرده ام ولی اصلا انگار نه انگار شوهر دارم. او هیچ کدام از رفتارهایش مثل بقیه مردها نیست و من همیشه باید از او مراقبت کنم. این مرد همیشه در حال ترسیدن است و از هر چیز کوچکی می ترسد. کافی است در خیابان یک حیوان مثل گربه یا سگ ببیند، مثل بچه ها فرار می کند و رنگ و رویش می پرد. در خانه اگر سوسکی پیدا شود باید بروم و آن را بکشم. از طرف دیگر هرگز در خانه تنها نمی ماند. اگر من کاری داشته باشم و از خانه بیرون بروم، او هم آنقدر بیرون می ماند تا من برگردم. چون می گوید از تنهایی در خانه ماندن می ترسد. باور کنید خجالت می کشم مسائل او را به کسی بگویم. من ازدواج کردم تا مردی پشتوانه ام باشد نه این که من مثل مادر از او مراقبت کنم.

جدایی به خاطر شغل نامتعارف

مرد جوان وقتی همسرش حاضر نشد مربیگری پایکوبی را کنار بگذارد، راهی دادگاه خانواده تهران شد و درخواست طلاق داد. این مرد درباره ماجرای زندگی اش به قاضی دادگاه خانواده گفت: سه سالی می شود با هانیه ازدواج کرده ام. ولی این زن باعث خجالت من می شود. او مربی کلاس پایکوبی است. در صورتی که پیش از ازدواج به من گفته بود مربی ورزش است. من هم حرف هایش را باور کردم. ولی بعد از ازدواج بود که متوجه شدم هانیه مربی پایکوبی است و از صبح تا شب پایکوبی های مختلف را آموزش می دهد. من شغل او را دوست ندارم و از این که به کسی بگویم همسرم یک مربی پایکوبی است خجالت می کشم. فرهنگ و رسم و رسوم خانوادگی ما جوری نیست که این موضوع را بپذیرد. شغل خاص و نامتعارف همسرم برای من غیرقابل تحمل است. به خصوص این که او هر از گاهی نیز با هم گروهی هایش به جشن های مختلف می فرایند و می پایکوبیند. او حاضر نیست پایکوبییدن را کنار بگذارد و به حرف های من هیچ اهمیتی نمی دهد، به همین دلیل تصمیم گرفتم درخواست طلاق بدهم. چون دیگر نمی خواهم در کنار چنین زنی زندگی کنم.

طلاق به دلیل چشم نگفتن!

زن جوان که دوست داشت از همسرش چشم بشنود، وقتی به خواسته اش نرسید راهی دادگاه خانواده شد و دادخواست طلاق داد. زن جوان وقتی روبه روی قاضی دادگاه خانواده قرار گرفت درباره ماجرای زندگی اش گفت: آقای قاضی، شوهرم مثل مردهای دیگر نیست. ذره ای به من احترام نمی گذارد. با من خوب برخورد نمی کند و جلوی بقیه رفتار مناسبی با من ندارد. هرکاری به او می گویم انجام نمی دهد و به حرفم گوش نمی کند. آرزو به دلم مانده که شوهرم برای یک بار هم که شده در جمع به من بگوید چشم. وقتی مردان دیگر را می بینم که جلوی دیگران با همسرشان چطور رفتار می کنند، واقعا دلم می گیرد. نمی گویم من دستور بدهم و او اجرا کند، ولی حداقل در جمع کمی برایم ارزش قائل شود. من هم از این رفتارهایش خسته شده و تصمیم به جدایی گرفته ام.

ضمیمه تپش روزنامه خبرنگاران

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1545

به "طلاق های عجیب 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلاق های عجیب 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید