ضدعفونی قطارهای حومه ای ادامه دارد

به گزارش مجله سرگرمی، معاون مسافری راه آهن گفت: قطارها با نظارت بازرسان وزارت بهداشت ضدعفونی شده و در راستای خدمت رسانی مناسب تر آماده هستند

ضدعفونی قطارهای حومه ای ادامه دارد

میر حسن موسوی معاون مسافری راه آهن با بیان اینکه بعد از شیوع ویروس کرونا به صورت کامل خدمات دهی به مسافران انجام می گردد، گفت: قطارهای حومه ای بین شهری مانند روال روزهای گذشته سفر انجام می دهند اما برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا این قطار به صورت کامل ضدعفونی می گردد.

معاون مسافری راه آهن اظهار کرد: تا زمانی که مسافر برای این قطارها وجود داشته باشد خدمت رسانی به صورت کامل به مسافران انجام می گردد و مسئله ای از لحاظ خدمت رسانی وجود ندارد.

موسوی یادآور شد: این قطارها با نظارت بازرسان وزارت بهداشت ضدعفونی شده و در راستای خدمت رسانی مناسب تر آماده هستند، قطارهای حومه ای همانند روال سابق هر روز اقدام جابه جایی مسافران می نمایند.

معاون مسافری راه آهن با بیان اینکه شرکت راه آهن از همان روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا اقدام به ضد عفونی کردن محیط های خود به ویژه محیط راه آهن نموده است، گفت: علاوه بر قطارهای حومه ای تمامی قطارهای بین شهری به صورت کامل با نظارت وزارت بهداشت ضدعفونی می شوند.

معاون مسافری راه آهن توضیح داد: تا زمانی که مسافر برای جا به جایی قطار وجود داشته باشد اقدامات و ارائه خدمات به مسافران به ویژه در شهرهای حومه ای اطراف را انجام خواهیم داد.

موسوی اظهار کرد: با توجه به افزایش شیوع ویروس کرونا در کشورهای مختلف حمل ونقل ریلی مانند سایر بخش های حمل ونقلی با مشکل محدودیت رو به رو شده است ، اضافه کرد: انجام قطارهای مسافری تهران- وان تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.

او بیان نمود: این بخش حمل ونقلی هم مانند سایر بخش ها با مشکل روبرو شده و کشور ترکیه مرزهای ریلی خود را بسته است.

معاون مسافری راه آهن شرح داد: با توجه به محدودیت هایی که ایجاد شده این تردد ها متوقف شده اما سعی خواهیم کرد با رایزنی ها این مشکل را رفع کنیم. فعلا بلیت های در این راستا به فروش نمی رسد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 871

به "ضدعفونی قطارهای حومه ای ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضدعفونی قطارهای حومه ای ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید